Demi Lovato otarła się o śmierć. "Przeszłam trzy udary i zawał serca". Teraz ma problemy neurologiczne. Widzi "martwe punkty"

Piosenkarka Demi Lovato ujawniła wstrząsające fakty na temat swojego stanu zdrowia. W wyniku przedawkowania heroiny 28-latka przeszła już zawał, trzy udary i ma problemy neurologiczne.

Amerykańska piosenkarka Demi Lovato zapowiedziała czteroczęściowy film dokumentalny "Dancing with the Devil", w którym dzieli się z fanami osobistą historią walki z uzależnieniem i najbardziej dramatycznymi chwilami jej życia. Film będzie można obejrzeć na YouTubie 23 marca.

Zobacz wideo Wywiad z YungBludem

Demi Lovato: Miała trzy udary i zawał serca

Historia Demi Lovato to gotowy scenariusz na film. 28-letnia piosenkarka zaczynała jako gwiazda Disneya, jednak jej kariera szybko nabrała tempa. Międzynarodową sławę przyniosła jej rola w popularnym filmie o nastolatkach "Camp Rock". Występy na ekranie były jednak tylko wstępem do wielkiej kariery muzycznej.

W nowym filmie dokumentalnym "Dancing with the Devil" Demi Lovato ujawnia, jaką cenę zapłaciła za sławę i presję, której była poddawana przez całe życie. Od wielu lat artystka głośno mówi o swojej walce z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu. Z filmu dowiadujemy się, że w lipcu 2018 roku, gdy w ciężkim stanie trafiła do szpitala po przedawkowaniu heroiny, dosłownie otarła się o śmierć.

Miałam trzy udary. Miałam atak serca. Lekarze powiedzieli, że mam jeszcze pięć do dziesięciu minut - mówi Lovato w najnowszym zwiastunie "Dancing with the Devil". I dodaje: Miałam wiele żyć. Jestem jak kot, wiesz? Jestem w moim dziewiątym życiu. Jestem gotowa, aby wrócić do robienia tego, co kocham, czyli do tworzenia muzyki. Nie żyję swoim życiem dla innych ludzi, nagłówków czy komentarzy na Twitterze.
 

Demi Lovato ujawnia następstwa przedawkowania

Jak podaje brytyjski "Daily Mail", podczas panelu Stowarzyszenia Krytyków Telewizji Demi ujawniła też długotrwałe skutki przedawkowania, które wpływają na jej zdrowie psychiczne i fizyczne.

Mam uszkodzenia mózgu i do dziś czuje tego skutki. Nie prowadzę samochodu, ponieważ widzę martwe punkty. Przez długi czas naprawdę ciężko było mi czytać – powiedziała Demi Lovato. - Mierzyłam się ze skutkami, a one są po to, by przypomnieć mi, co może się stać, gdy ponownie znajdę się w ciemnym miejscu - podsumowała gwiazda.

Premiera filmu "Dancing with the Devil" odbędzie się 23 marca na YouTubie. 

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA