Demi Lovato przedawkowała narkotyki. Przyjaciele znaleźli ją nieprzytomną w domu. Trafiła do szpitala

Demi Lovato została znaleziona nieprzytomna w swoim domu we wtorek. Podejrzewa się, że przedawkowała narkotyki. Najnowsze doniesienia mówią, że dzięki szybkiej pomocy medycznej jej stan jest już stabilny.

Demi Lovato, aktorka i piosenkarka, która zyskała popularność dzięki roli w serialu Disneya, trafiła do szpitala w Los Angeles po tym, jak jej przyjaciele znaleźli ją nieprzytomną w jej domu. 

Demi Lovato przedawkowała heroinę?

Demi Lovato straciła przytomność po przedawkowaniu narkotyków. Nieprzytomną piosenkarkę znaleźli znajomi i wezwali karetkę. Zanim na miejscu zjawili się ratownicy, 25-latce podano zastrzyk ratunkowy z leku Narcan. Stąd podejrzenie, że celebrytka używała heroiny. 

Demi Lovato trafiła do szpitala i jej stan jest już stabilny, jednak nie chciała powiedzieć ratownikom, jaki narkotyk przedawkowała. Osoby z jej otoczenia stanowczo zaprzeczają, że była to heroina - donosi portal TMZ. Wiadomo, że wcześniej Lovato miała kłopoty z kokainą i zmagała się z alkoholizmem.

Gwiazdy wspierają Demi Lovato

Najbliższe koncerty Demi Lovato zostały odwołane, ona zaś prosi o to, żeby zapewnić jej spokój w czasie rekonwalescencji. Wiele popularnych osób wyraziło dla niej wsparcie. Ariana Grande napisała, że ją kocha:

Lily Allen ma nadzieję, że Demi szybko do siebie dojdzie:

Bruno Mars modli się za Demi Lovato:

Nawet Ellen DeGeners podkreśla, że bardzo ją kocha i jest załamana tą sytuacją:

Demi Lovato przyznała się wcześniej do alkoholizmu i świętowała niedawno 6 lat trzeźwości piosenką ''Sober''.

Demi Lovato - kim jest?

Demi Lovato jest amerykańską piosenkarką urodzoną 20 sierpnia 1992 roku. Jej kariera zaczęła się od udziału w filmie ''Camp rock'', a później serialu ''Słoneczna Sonny''', który produkował Disney Channel. Była wtedy nastolatką - już wtedy zaczęły się jej problemy psychiczne oraz zaburzenia odżywiania, objawiające się agresją. Nieco później aktorka zaczęła też nagrywać płyty i dawać koncerty, ruszyła w trasę z zespołem Jonas Brothers. Jest też jurorką w amerykańskiej edycji ''Mam talen''.

JAB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.