Piłkarz polskiej reprezentacji został ojcem. Z ukochaną trzymali ciążę w tajemnicy do samego końca. Jest zdjęcie z porodówki

Bartosz Bereszyński powitał na świecie swojego drugiego syna. Szczęśliwy tata opublikował zdjęcie z porodówki i zdradził imię chłopca. O ciąży ukochanej poinformował dopiero po porodzie.

Bartosz Bereszyński w wieku 28 lat doczekał się drugiego dziecka. Z partnerką, Mają Mocydlarz, zdecydowali się nie dzielić z mediami ani fanami tą radosną wiadomością. O narodzinach kolejnego syna piłkarz polskiej reprezentacji poinformował dopiero po jego narodzinach. Mama i synek czują się świetnie, a Bereszyński nie mógł powstrzymać się od opublikowania uroczego zdjęcia wprost z porodówki.

Zobacz wideo W tym roku urodzi się jeszcze sporo dzieci!

Piłkarz polskiej reprezentacji został ojcem. Z ukochaną trzymali ciążę w tajemnicy do samego końca. Jest zdjęcie z porodówki

10 października 2017 roku Bartosz i Maja powitali na świecie pierwszego syna, któremu dali imię Leo. Teraz chłopiec został starszym bratem. Bereszyński sprawił ogromną niespodziankę mediom, fanom, a nawet bliskim znajomym. Na świecie pojawił się jego drugi syn, który również ma niecodzienne imię. Poznajcie Bruna!

Buongiorno Amore mio. Dzisiaj o godzinie 11:14 przyszedł na świat nasz kochany synek Bruno. Razem z mamą czują się doskonale i serdecznie wszystkich pozdrawiają. Maja, kocham Cię i dziękuję za wszystko - napisał przeszczęśliwy ojciec.
 

Pod postem niemal natychmiast pojawiły się radosne gratulacje oraz słowa zaskoczenia.

Gratulacje dla rodziców.
Jak Maja to robi, że w każdej ciąży wygląda tak pięknie, że nic nie widać. Gratulacje.
Co? Znowu niespodzianka?! - pisali.

Bartosz Bereszyński - kariera piłkarska

Był zawodnikiem Warty Poznań, później zawarł kontrakt z Lechem, skąd odszedł do Legii Warszawa. 4 czerwca 2013 podczas towarzyskiego spotkania z Liechtensteinem zadebiutował w seniorskiej reprezentacji Polski. Był na mistrzostwach Europy w piłce nożnej w 2016 i mistrzostwach świata w piłce nożnej w 2018. Obecnie występuje w Sampdorii Genua.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.