Jarosław Bieniuk spędza walentynki z Zuzanną Pactwą. Pochwalił się zdjęciem z romantycznego wyjazdu

Jarosław Bieniuk święto zakochanych spędził w górach w towarzystwie nowej dziewczyny. Rzadko pokazuje ich wspólne zdjęcia, ale z okazji walentynek zrobił wyjątek.

Gwiazdy chętnie relacjonują w mediach społecznościowych, jak spędzają święto zakochanych. Klaudia Halejcio właśnie w walentynki ogłosiła światu, że spodziewa się pierwszego dziecka i przy okazji pokazała zdjęcie swojego partnera. Jarosław Bieniuk, którzy rzadko pokazuje się publicznie u boku nowej partnerki - Zuzanny Pactwy, tym razem zrobił wyjątek. Pochwalił się zdjęciem z ich romantycznego wyjazdu w góry.

Oliwia Bieniuk pokazała swoją odważną sukienkę mini ze studniówki. Kreacja odsłoniła jej dekolt i nogiOliwia Bieniuk pokazała swoją bardzo odważną sukienkę mini ze studniówki. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy!

Jarosław Bieniuk na walentynkowym wyjeździe z Zuzanną Pactwą

Jarosław Bieniuk po nieudanym związku z Martyną Gliwińską szybko znalazł pocieszenie w ramionach modelki - Zuzanny Pactwy. Sam zainteresowany dość oszczędnie relacjonuje amory z ukochaną w sieci, jednak z okazji dnia zakochanych zdecydował się zrobić mały wyjątek. Opublikował ich wspólne zdjęcie na tle gór.

Jarosław Bieniuk i Zuzanna PactwaJarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa instagram.com@jaretpalmer

Kim jest Zuzanna Pactwa, nowa dziewczyna Jarosława Bieniuka?

Zuzanna Pactwa jest modelką. Na Instagramie chętnie dzieli się zdjęciami z podróży po całym świecie, jednak trudno stwierdzić, gdzie mieszka na stałe. Jeszcze kilka lat temu na Facebooku zaznaczyła, że jej miejscem zamieszkania jest Los Angeles, jednak ostatnimi czasy coraz częściej można spotkać ją w Polsce. Zuzanna Pactwa jest również właścicielką marki odzieżowej "Rise". 

Przetakiewicz, RozenekRomantyczne i przesadnie luksusowe walentynki gwiazd. Dla Rozenek to "dzień jak co dzień"

A wy jak spędzacie walentynki?

Zobacz wideo Jarosław Bieniuk z partnerką i Marceliną Zawadzką na nartach

ZOBACZ TEŻ: W domu Jarosława Bieniuka nie brakuje pamiątek po Annie Przybylskiej. Jedno z pomieszczeń jest wypełnione jej zdjęciami