Meghan szykuje Archiego do objęcia tronu. Ma uczyć się brytyjskiego akcentu i etykiety. "Na wypadek, gdyby wydarzyło się coś nie do pomyślenia"

Meghan Markle woli być przygotowana na każdą ewentualność, dlatego wychowuje swojego syna na przyszłego króla. Niespełna dwuletni Archie na razie przysłuchuje się największym dziełom angielskiej literatury.

Meghan Markle kładzie szczególny nacisk na interdyscyplinarne wychowanie syna. Niespełna dwuletni Archie ma sztab specjalistów, którzy czuwają nad jego rozwojem. Chłopiec pracuje z logopedami, terapeutami behawioralnymi i ma hiszpańskojęzyczną nianię. Wygląda na to, że rodzice nie dają mu odpocząć. Zagraniczne media donoszą, że mały Archie na wszelki wypadek już przygotowuje się do roli króla.

Meghan Markle i książę HarryTo nie koniec megxitu. Książe Harry i Meghan zwolnili wszystkich pracowników!

Meghan Markle już przygotowuje Archiego do objęcia tronu

Siódmy w kolejce do brytyjskiego tronu Archie na razie przysłuchuje się angielskiej literaturze, a jego mama planuje w przyszłości wysłać go na lekcje etykiety. W edukacji malucha ważną rolę odgrywa jego tata:

Meghan uwielbia angielski akcent i chce, żeby Archie go miał. Uważa, że to bardziej królewskie. Kiedy chłopiec dorośnie, Meghan planuje poprosić Harry'ego, by opowiedział mu o brytyjskich królach, protokole i tradycji. Markle nie chce, by ludzie w pałacu spoglądali na niego z góry z powodu silnego amerykańskiego akcentu – donosi "New Idea".

Co więcej, Meghan woli być przygotowana na to, że jej syn jednak zasiądzie na tronie:

Meghan chce być przygotowana na wypadek, gdyby wydarzyło się coś nie do pomyślenia i Archie musiałby wrócić do Anglii, by wypełnić swoje "przeznaczenie".

Informator zagranicznego portalu twierdzi, że koronacja Archiego byłaby dla Meghan ogromną nobilitacją:

Osiągnęłaby status, którego nie miała jako żona księcia Harry'ego. [...] Archie nauczy się etykiety na wypadek, gdyby musiał wrócić.

Warto przypomnieć, że pierwszy w kolejce do tronu jest książę Karol, a tuż za nim znajdują się książę William i jego dzieci: książę George, księżniczka Charlotte oraz książę Loius. Archie jak na razie uplasował się na siódmej pozycji, zaraz po swoim ojcu.

Meghan MarkleMeghan Markle po cichu dokonała zmiany w akcie urodzenia Archiego

Przezorny zawsze ubezpieczony?