Olga Frycz wybrała się z ojcem i córką na sanki. Przy okazji przypomniała o wyjątkowej licytacji

Olga Frycz rzadko pokazuje się na Instagramie u boku znanego taty. Tym razem zrobiła wyjątek.

Olga Frycz chętnie dzieli się z internautami swoim życiem rodzinnym. Często publikuje zdjęcia z córką czy również byłym partnerem, ale o wiele rzadziej pokazuje się u boku znanego taty. Nic więc dziwnego, że najnowsza fotka, którą zamieściła, zrobiła niemałą furorę wśród obserwatorów.

Olga Frycz z ojcem i córką na sankach

Olga Frycz niedzielne popołudnie spędziła wraz z tatą i córką. W takim gronie wybrali się na sanki, co sama zainteresowana zrelacjonowała w sieci. Gołym okiem widać, że bawili się przednio.

Taka to była piękna niedziela... - napisała na Instagramie.

Przy okazji aktorka przypomniała o licytacji specjalnego przedmiotu na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Chodzi o leżak, z którego korzystało przez dziesięć lat kilkanaście innych znanych mam m.in.: Agnieszka Dygant, Daria Widawska, czy Anna Czartoryska

Do wylicytowania oddamy fantastyczny LEŻACZEK - BUJACZEK #babybjorn, który w swojej dziesięcioletniej karierze wybujał całą gromadę niemowlaków. Pierwszy był synek Agnieszki Dygant, później syn Darii Widawskiej, następnie dzieci Ani Czartoryskiej Niemczyckiej a w międzyczasie jeszcze bujał córeczkę Anny Lobedan, później jeszcze Dorotka i Staś aż w końcu trafił do mnie i bujała się w nim moja Helena i Tereska znajomych a na koniec znowu trafił do Anny Czartoryskiej, żeby wygodnie było małemu Antoniemu... - napisała pod postem.
 

Będziecie licytować? 

Zobacz wideo Olga Frycz opowiada o relacjach z ojcem swojej córki

ZOBACZ TEŻ: Olga Frycz zabrała córkę do fryzjera. Na Instagramie zaprezentowała efekty jej pierwszego strzyżenia. "Włosy takie ma po mnie"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.