Anna Mucha oddała na aukcję WOŚP... sztuczną szczękę. "Pięknie opakowana w ramkę, eksponat". Nosiła ją na planie filmowym

Anna Mucha postanowiła wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy nietypowym gadżetem. Na licytację oddała sztuczną szczękę, w której grała w filmie Patryka Vegi.

Anna Mucha jest kolejną gwiazdą, która wspiera WOŚP. Aktorka postanowiła oddać na licytację gadżet, który pozwolił jej się wcielić w nową rolę w filmie Patryka Vegi. To nakładka na zęby z diastemą.

Anja RubikAnja Rubik wystawiła zdjęcia z "Vogue'a" na WOŚP. "Nagość symbolem rewolucji"

Przypominamy, że Plotek wraz z Gazetą.pl pragnie wesprzeć fundację Jurka Owsiaka, dlatego gramy #JedenDzieńDłużej dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Chcemy, by święto, które każdego roku obchodzimy wraz z WOŚP nie kończyło się. I dlatego prosimy: róbmy to jeszcze raz, jeszcze jeden dzień dłużej, w poniedziałek 1 lutego. I do końca świata. Aukcje już trwają!

Zobacz wideo Anna Mucha apeluje: Protesty tak, wandalizm nie!

Anna Mucha oddała szczękę na licytację WOŚP

Aktorka pochwaliła się swoją licytacją na Instagramie. Na zdjęciu, które opublikowała, widzimy, że trzyma nakładkę na zęby oprawioną w ramkę.

Gramy! Moje serce jest z Orkiestrą! Moja szczęka także! To wyjątkowy rekwizyt filmowy! Przekazuję do licytowania szczękę z diastemą mojej bohaterki z najnowszego filmu Patryka Vegi. Szczęka, która pomogła mi stworzyć tę postać, nadać jej charakteru i wyjątkowości! Pięknie opakowana w ramkę, eksponat - napisała Anna Mucha.
 

Na ten moment szczęka Anny Muchy zebrała 102 złote, ale to dopiero początek aukcji. Można się domyślać, że ten nietypowy gadżet spotka się z zainteresowaniem miłośników aktorki. Nakładka jest efektem pracy wielu osób: ortodonty dr Cićkiewicza, zespołu jego techników oraz charakteryzatorki Mai Łukaszewicz. Skusicie się?

 Zobacz także: Plotek i Gazeta.pl grają z WOŚP! Wylicytuj diadem, w którym Ewa Bilan-Stoch błyszczała na Gali Mistrzów Sportu

Więcej o: