Córka Adrianny Biedrzyńskiej promuje jej swetrowy biznes na Instagramie. Michalina Robakiewicz to skóra zdjęta z mamy

Córka Adrianny Biedrzyńskiej postanowiła pomóc mamie w promocji biznesu i zapozowała na Instagramie w pięknym swetrze wydzierganym przez popularną aktorkę. Internauci byli zachwyceni.

Adrianna Biedrzyńska jest bardzo aktywna na Instagramie. Na jej instagramowym profilu znajdziemy zdjęcia dokumentujące pracę zawodową oraz kadry z życia prywatnego. O aktorce ostatnio było głośno w związku z jej oryginalnym pomysłem na biznes. Po zamknięciu teatrów Biedrzyńska postanowiła sprzedawać ubrania, które robi na drutach. Inicjatywę docenili internauci, którzy zachwycali się ręcznie dzierganymi czapkami i swetrami.

Adrianna BiedrzyńskaGwiazda "Barw Szczęścia" po zamknięciu teatrów dorabia, robiąc na drutach

Córka Adrianny Biedrzyńskiej promuje jej biznes na Instagramie. Michalina Robakiewicz jest bardzo podobna do sławnej mamy

Pomóc mamie w biznesie postanowiła jej córka. Michalina Robakiewicz zamieściła na swoim instagramowym profilu zdjęcie, na którym pozuje w swetrze zrobionym przez swoją mamę:

Ta Mama to jest... Kolejny sweterek robiony ręcznie na drutach od Adrianny Biedrzyńskiej. Zaraz mi miejsca zabraknie – napisała przy fotografii.
Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Warto przypomnieć, że Michalina Robakiewicz poszła w ślady swojej mamy i również została aktorką. Widzowie kojarzą ją głównie z rolach w popularnych serialach, takich jak "Klan” i "Na Wspólnej". Trzeba przyznać, że 26-latka jest bardzo podobna do Adrianny Biedrzyńskiej.

 

Pod postem Michaliny internauci zostawili mnóstwo komentarzy. Docenili talent Biedrzyńskiej:

Piękny sweterek. Mama ma talent.
Taka mama to skarb.
Piękny. Ja uwielbiam zimowe sweterki.
Omg. Jakie to piękne!

Głos zabrała także mama Robakiewicz:

Cieszę się , że Ci się podoba – napisała Adrianna Biedrzyńska w komentarzu.

Adrianna BiedrzyńskaAdrianna Biedrzyńska na zdjęciu sprzed 41 lat. Brała udział w stajku studenckim

Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia Michaliny. Aktorka jest bardzo podobna do swojej mamy.

Więcej o: