"Love Island". Paweł zdradzał Monikę już ponad rok temu. Oskarżyła go o to koleżanka z programu

Monika i Paweł z "Love Island" nie są już parą. Prześledziliśmy historię ich związku i okazało się, że już ponad rok temu jedna z uczestniczek programu oskarżała kolegę, że nie jest wierny.

We wtorek Monika z "Love Island" podzieliła się z fanami na Instagramie zaskakującymi zdjęciami. Wynikało z nich, że Paweł, z którym była prawie półtora roku, zdradził ją i bez zahamowań opowiadał o tym koledze. Tymczasem już kilkanaście miesięcy temu krążyły plotki, że nie jest wierny dziewczynie.

Monika i Paweł z "Love Island" rozstali się 

Monika i Paweł poznali się w pierwszej edycji "Love Island". Na początku połączyły ich koleżeńskie relacje, jednak z czasem chłopak przekonał uczestniczkę, że mogliby zostać parą. Jeszcze zanim zwrócili na siebie uwagę, Islander romansował na wyspie z inną dziewczyną, Agą, która musiała opuścić program, dzięki czemu później Monika i Paweł lepiej się poznali.

Love Island"Love Island". Dramat Agi. Wybór Moniki doprowadził ją do rozpaczy

Tak też się stało i od czasu zakończenia programu byli ze sobą - pojawiały się wzloty i upadki, kilkukrotnie mieli się już rozstać i wrócić do siebie. To jednak niejedyne ciekawostki z życia miłosnego pary. W październiku 2019 roku Ada, inna uczestniczka z "Love Island" publicznie zarzuciła Pawłowi zdradę Moniki. Twierdziła wtedy, że chłopak niedawno spędził noc z Agą, z którą romansował w programie, jeszcze zanim związał się z obecną partnerką.

Dziewczyna odniosła się do wpisu koleżanki i potwierdziła, że faktycznie coś ją z Pawłem łączy, jednak on przyznał się jej, że chciałby skupić się na związku z Moniką. Warto wspomnieć, że przez cały ten czas byli parą.

Coś tam między nami iskrzy, ale ja mu życzę szczęścia z Monią. Teraz Paweł chce spróbować z nią i przeprosił mnie za to. Ja to rozumiem, jestem dojrzała. Jest między nami chemia, ale ja to popsułam - powiedziała wtedy Aga.

Niewiele później, w listopadzie 2019 roku Paweł z "Love Island" bronił się, że rozumie, że ktoś może nie wierzyć w to, że jest w stanie stworzyć długotrwałą relację z Monią, jednak teraz się zmienił.

Monika z 'Love Island'"Love Island". Monika miała wziąć ślub. Plany pokrzyżował straszny nałóg jej ukochanego

Myślę, że zawsze było mi trudniej zbudować stałą relację damsko-męską... Powód? Prosty... Zawsze byłem uważany za osobę, która dużo imprezuje i jest warszawskim "lovelasem”. Oczywiście mieli do tego prawo, bo nie ukrywam, że prowadziłem nocny, imprezowy tryb życia - powiedział.

We wtorek okazało się, że wątpliwości dotyczące wierności Pawła były w pełni uzasadnione. Monika z "Love Island" udostępniła zdjęcia, z których wynika, że chłopak zdradził ją z inną dziewczyną i otwarcie chwalił się tym koledze. Pisał też, że wkrótce zamierza zakończyć związek z Monią, bo to "trudny charakter". Wiadomości pochodziły jednak sprzed roku i najwyraźniej nie zostawił wówczas dziewczyny, jednak niezależnie od tego, zdradził ją jak byli w związku. Mamy nadzieje, że Monika będzie stanowcza w swojej decyzji i nie wróci do niewiernego partnera.

Zobacz też: "Love Island". 3 sezon "Wyspy miłości" już wkrótce na antenie Polsatu. Znamy datę premiery

Zobacz wideo Pablo z "Love Island" neguje istnienie pandemii