Margaret i KaCeZet świętują pierwszą rocznicę ślubu. Wokalistka pokazała zdjęcie z ceremonii, jednak uwagę zwraca dziwny opis

Margaret i KaCeZet pobrali się rok temu podczas tajemniczej ceremonii w Peru. Artystka z okazji rocznicy zamieściła na Instagramie zdjęcie ze ślubu. Internauci życzyli parze pomyślności.

Margaret i KaCeZet tworzą parę zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Wokalista i producent udziela się przy muzycznych przedsięwzięciach swojej ukochanej, a jednym z ich pierwszych wspólnych utworów była piosenka "Błogość". 29-letnia wokalistka jakiś czas temu postanowiła zrobić sobie przerwę od show-biznesu. Skupiła się na rozwoju muzycznym i powróciła na scenę w całkiem nowej odsłonie.

Margaret i KacezetMargaret i KaCeZet wzięli ślub w Peru. Nie pochwalili się nim, a my patrzymy, jak to się wszystko zaczęło

Wokalistka i muzyk rok temu wzięli ślub podczas tajemniczej ceremonii w Peru. Para na znak miłości zrobiła sobie nawet tatuaże. Margaret nosi na ręku napis "@kacezet", a jej mąż ozdobiony jest hasztagiem "#megi".

Margaret i KaCeZet świętują pierwszą rocznicę ślubu. Wokalistka pokazała zdjęcie z ceremonii

Margaret z okazji pierwszej rocznicy zamążpójścia pochwaliła się na instagramowym profilu fotografią z uroczystości. Na zdjęciu widać wokalistkę, która ma na sobie połyskującą sukienkę na ramiączka, a jej głowę zdobi welon udekorowany liśćmi. Obok, na poduszce, siedzi KaCeZet, który czule spogląda na ukochaną. Ceremonia zaślubin odbyła się w niezwykłym miejscu - przed parą znajdują się świece, a przestrzeń ozdobiona jest tkaninami z wielobarwnymi ludowymi motywami. Jesteśmy pewni, że podczas ślubu panowała niemal mistyczna atmosfera.

Margaret do zdjęcia dołączyła dziwny opis, z którego nic nie można zrozumieć. Ten wygląda tak, jak gdyby po klawiaturze piosenkarki przebiegł kot (komu się to nie przytrafiło?). 

Rok nsowmakoziwjmw jkam@snkziiwmsnskalls kwmalzuzua benelaome@ dksosiispwnw wkos - napisała przy fotografii.
Zobacz wideo Margaret o hejcie po koncercie "Artyści przeciw nienawiści": Chodzę do psychologa, ale nastolatkowie i tak mają ciężej

Internauci w komentarzach gratulowali parze i życzyli jej pomyślności. Nawet nie próbowali rozszyfrowywać przedziwnego opisu. 

Gratulacje
Niech Rok 2021 będzie dla ciebie spełnieniem wszystkich marzeń.
Ale to szybko minęło. Szczęścia!
Pięknie. Cudowna para.
 

MargaretMargaret planuje emigrację? W najnowszym kawałku punktuje to, co się dzieje w Polsce

Wiecie, o co jej chodzi?

Więcej o: