Joanna Przetakiewicz pokazała zdjęcie ze ślubu w Warszawie. Kreacja boska, ale to jej mama skradła całe show: Piękna kobieta

Choć Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens zapowiadali huczny ślub w Grecji, ostatecznie okazało się, że zakochani zdecydowali się na skromną ceremonię pod Warszawą. Teraz bizneswoman pochwaliła się kreacją, w której powiedziała "tak".

Joanna Przetakiewicz należy do grona gwiazd, które lubią zaskakiwać i których ruchy trudno przewidzieć. Kiedy wszyscy spodziewali się jej hucznego ślubu za granicą, ona po cichutku wyszła za mąż w Warszawie i dopiero kilka dni po złożeniu przysięgi udała się z bliskimi do słonecznej Grecji na wielkie świętowanie. Co więcej, Joasia wyszła za Rinke pod koniec września, a pierścionek zaręczynowy włożyła dopiero... w grudniu!

ZOBACZ TEŻ: Joanna Przetakiewicz otrzymała pierścionek zaręczynowy dopiero po ślubie! Warto było czekać, jest przepiękny [PLOTEK EXCLUSIVE]

Ostatnio Joanna zaskoczyła fanów wyznaniem o swoich szkolnych przygodach. Choć dziś jest bizneswoman o gołębim sercu i mało kto podejrzewałby ją o wagarowanie, okazało się, że Przetakiewicz była niezłym ziółkiem i musiała powtarzać klasę.

CZYTAJ TEŻ: Joanna Przetakiewicz wspomina szkolne lata: Wagarowałam, paliłam papierosy. Musiała powtarzać rok! [PLOTEK EXCLUSIVE] 

Joanna Przetakiewicz pokazała zdjęcie ślubnej kreacji, ale to jej mama skradła uwagę fanów

Do tej pory Joanna Przetakiewicz dzieliła się jedynie zdjęciami z greckiego przyjęcia. Dopiero teraz z okazji Dnia Babci podzieliła się fotografią ze ślubu w Warszawie, do której pozuje ze świeżo upieczonym mężem i mamą. 

Dziś jest dzień BABCI. Moja mamuniu kochana! Bez Ciebie nie wiem jak dałabym radę wychować trzech synów, których jesteś najukochańszą babcią. Codziennie latami przyjeżdżałaś do mnie rano, żebym mogła iść na uczelnie albo do pracy. Dzięki Tobie mogłam osiągnąć tak wiele, bez strachu o moje dzieci. Wiedziałam, że są w najlepszych rękach, kiedy nie mogłam być w domu. Dziś wszyscy będziemy Ci dziękować i składać życzenia - czytamy we wzruszającym wpisie, który Joasia zamieściła pod fotką.

Fani licznie skomentowali post:

Piękne życzenia i piękna mama
Piękna ta Pani mama
Taka mamunia to skarb - czytamy. 

Zobaczcie zdjęcie. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.