Agnieszka Kaczorowska dawno nie pokazywała córki. Teraz nadrabia zaległości. Widać, że Emilka bardzo wyrosła

Agnieszka Kaczorowska po długim czasie opublikowała kolejne zdjęcie z córką Emilką. Dziewczynka bawiła się na śniegu z babcią. Jest już naprawdę duża!

Agnieszka Kaczorowska została mamą Emilki w 2019 roku. Od tamtej pory gwiazda chętnie dzieli się na Instagramie historiami ze swojego macierzyństwa. Od pewnego czasu influencerka publikowała jednak głównie swoje zdjęcia. Teraz znowu pokazała córkę. Emilka jest już duża!

Agnieszka Kaczorowska z córkąAgnieszka Kaczorowska myśli o drugim dziecku. Razem z mężem wybrali już nawet imię

Agnieszka Kaczorowska dawno nie pokazywała córki. Emilka jest już duża!

Agnieszka Kaczorowska wraz z mężem Maciejem Pelą w rozmowie z "Twoim Imperium" wyznali, że planują powiększyć rodzinę i marzą, by Emilka miała rodzeństwo. Para zdradziła, że początkowo nie spodziewała się córki i była przekonana, że na świat przyjdzie syn. Chcieli dać mu na imię Stefan. Plan jest jednak nadal aktualny, jeśli jako drugie dziecko urodzi im się chłopiec, dadzą mu właśnie takie imię. Kaczorowska wielokrotnie mówiła też, że uwielbia spędzać czas z rodziną. W sobotnie południe podzieliła się z internautami nowym zdjęciem z udziałem córki. Agnieszka Kaczorowska zrobiła sobie selfie w futrzanej kurtce i z szerokim uśmiechem. W tle widzimy Emilkę spędzającą czas na śniegu z babcią i psem Akitą.

Jest Babcia, jest śnieg, jest piesek... Jest radość i zabawa! - napisała.
 

Dziewczynka na fotce ma na sobie zimową, różową kurtkę i kwieciste spodnie. Jest już naprawdę duża, co widać w porównaniu do ostatnich zdjęć z jej udziałem, publikowanych przez sławną mamę. Fani w komentarzach docenili czas spędzany w gronie rodziny.

Babcia = Szczęście.
Nie ma jak u mamy. No i u babci oczywiście.
Czy to nowy przyjaciel Emi? - pisali internauci.

Uroczo!

Zobacz wideo Jak Agnieszka Kaczorowska reaguje na "dobre rady" innych mam?
Więcej o: