Agnieszka Hyży pokazała ogromne biuro. Są wiklinowe fotele, jednak najpiękniejsza jest czerwona sofa w tle. Stylowo!

Za Agnieszką Hyży pracowita środa. Prezenterka telewizyjna opublikowała nowe InstaStories i ekscytowała się, że "w końcu" dotarła do biura. Pomieszczenie jest naprawdę wielkie.

Agnieszka Hyży nigdy nie lubiła chwalić się prywatnością - wywiadów udziela niewielu, a w sieci ciężko o treści, na którym pozuje z córką (której twarzy nie pokazuje) lub z rodziną męża. Dziennikarka z chęcią relacjonuje jednak internautom, jak wygląda jej praca. Rąbka tajemnicy uchyliła chociażby w środę, prezentując biuro How2 (wydawnictwa i platformy oferującej ebooki nowej generacji). Pomieszczenie jest naprawdę spore i nie brakuje w nim stylowych mebli. Widać, że Agnieszka czuje się w nim jak w domu.

Zobacz wideo Agnieszka Hyży świetowała swoje urodziny. Impreza z wielkim rozmachem przypominała wesele

Agnieszka Hyży pozuje w biurze. Spore pomieszczenie

Agnieszka Hyży, Grzegorz HyżyAgnieszka Hyży po prawie roku zrobiła sobie zdjęcie z Grzegorzem Hyżym. Pochwaliła się ich wspólnym hobby

Na najnowszym zdjęciu, które pojawiło się na InstaStories, Agnieszka Hyży siedzi swobodnie na krześle. Nogi oparte o stolik, niepozowana mina, naturalnie związane włosy - tak wygląda prezenterka w wersji naturalnej. Stylizacja choć zwyczajna i codzienna, bardzo przypadła nam do gustu - połączenie szerokich spodni i ciężkich butów to zawsze świetne rozwiązanie. Istotne jest jednak pomieszczenie, w którym pozuje prezenterka. Biuro jest przestronne, nie brakuje wiklinowych krzeseł i foteli. W tle stoi lustro i czerwona sofa. Wielkie okno może sugerować, że biuro How2 zlokalizowane jest w jakimś profesjonalnym studiu zdjęciowym.

W końcu w biurze - ekscytowała się Hyży w opisie.

Agnieszka HyżyAgnieszka Hyży screen IG @agnieszka_hyzy

Warto dodać, że w How2 Agnieszka pełni rolę dyrektora zarządzającego platformą. Współpracuje z wieloma osobami z branży mediów, którzy opisują się jako "ludzie przeróżni". Na stronie wydawnictwa można znaleźć multimedialne e-booki znanych osób tj. chociażby siostry Zofii Zborowskiej, Hanny oraz Darii Ładochy.

Więcej o: