Zofia Zborowska o szczepieniu ojca: O to chodziło Kaczyńskiemu, to umiejętnie wrzucony temat

Od kilku dni u Zofii Zborowskiej jest naprawdę gorąco. Ustawiła Instagrama jako profil prywatny po tym, jak okazało się, że jej ojciec Wiktor Zborowski przyjął szczepionkę na COVID-19. Twierdzi, że "afera szczepionkowa" to tylko przykrywka dla poważniejszych spraw, które dzieją się w państwie.

"Afera szczepionkowa" wywołała naprawdę spory szum i oburzenie w mediach. Każdego dnia na światło dzienne wychodzą nowe fakty i nazwiska znanych osób, które przyjęły szczepionkę, zanim wyszczepiono w całości grupę zero, czyli m.in. medyków. Jedną z tych 18 osób był Wiktor Zborowski, zaproszony na szczepienie przez fundację Krystyny Jandy

Zofia Zborowska o szczepieniu na COVID-19

Wiktor Zborowski wyjaśnił, że zaproszenie na szczepienie odebrał jako udział w mądrej akcji promocyjnej, która ostatecznie nie wypaliła. Córka aktora stanęła po jego stronie, zabrała głos na Instagramie i zmieniła ustawienia konta na prywatne. Wyznała, że ojciec jest honorowym i dobrym człowiekiem, a kłamstwo z jego strony nie wchodzi w grę. W środowe południe opublikowała nowe zdjęcie i podziękowała fanom za słowa otuchy, które kierowali w jej stronę.

Chciałabym Wam podziękować za ogrom wsparcia, jaki dajecie mojej rodzinie od kilku dni. Jestem Wam za to cholernie wdzięczna. Dziękuję - napisała.

Zofia Zborowska o szczepieniach na COVID-19 poza kolejnościąZofia Zborowska o szczepieniach na COVID-19 poza kolejnością Screen Instagram: @zborowskazofia

Zofia Zborowska uważa, że szczepienia poza kolejnością to tylko przykrywka

Zofia Zborowska udostępniła na Insta Story kilka grafik, w których dała internautom do zrozumienia, że szum wokół szczepień bez kolejki jest tylko przykrywką dla prawdziwego dramatu, który obecnie odgrywa się w państwie.

Umiejętnie wrzucony temat o szczepieniach aktorów spowodował, że nikt nie mówi o przejęciu Idea Banku. I o to chodziło Kaczyńskiemu... Tak samo nikt już nie pamięta, że na dniach będzie opublikowany wyrok TK w sprawie zaostrzenia ustawy aborcyjnej. Medialne wrzutki spełniają swoje zadanie - czytamy.

Udostępniła grafikę ukazującą dofinansowanie, jakie dostanie fundacja Tadeusza Rydzyka Lux Veritatis na budowę muzeum "Pamięć i tożsamość" im. Jana Pawła II. Chodzi o 60 milionów złotych na stworzenie wystawy stałej. Wszystko w czasie trwającej pandemii, kiedy brakuje pieniędzy na kolejne tarcze dla przedsiębiorstw.

Równiutkie 60 mln, co w czasie pandemii jest właśnie tym, na co powinny iść pieniądze - dodała.

Zofia Zborowska odpowiada internautce: Naprawdę uważa Pani, ze poza kolejnością w całym kraju zaszczepiła się tylko garstka aktorów? 

Tuż po ukazaniu się relacji, jedna z internautek skomentowała najnowsze zdjęcie Zborowskiej związane z tematem poruszonym na grafikach.

Teraz wszyscy pani współczują, wysyłają serduszka, są solidarni. Wspaniale, że jest tylu cudownych ludzi. Ale... Zastanawiam się, co by to było, gdyby zaszczepiono pana Rydzyka poza kolejnością (nie popieram tego człowieka). Co by się działo w mediach?? I na pani Insta? Czysta ciekawość mną kieruje - napisała.

Na odpowiedź Zborowskiej nie trzeba było długo czekać.

Szczerze? Nic. Bo ja w temacie szczepień nigdy się nie wypowiadałam i wypowiadać nie będę. Dla mnie to temat kontrowersyjny. Natomiast ja szczepić się nie mogę ze względu na moją chorobę. P.S. Naprawdę uważa Pani, że poza kolejnością w całym kraju zaszczepiła się tylko garstka aktorów? - odpowiedziała. 
Zobacz wideo Zofia Zborowska pokazuje pokój, który przygotowała dla siostrzenic
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.