Alicja Janosz z "Idola" wystąpiła w "Dzień dobry TVN". Pochwaliła się prezentem od męża. Był bardzo hojny, ale opłaciło się

Ala Janosz była ostatnio gościem w "Dzień dobry TVN". Pochwaliła się prezentem, który dostała od męża.

Alicja Janosz jest zwyciężczynią pierwszej edycji polskiego "Idola". Mimo że wzięła udział w programie już prawie dwadzieścia lat temu, wciąż w mediach co jakiś czas słychać o jej kolejnych muzycznych dokonaniach. Ostatnio nagrała singiel "Puść". Pomógł jej w tym kosztowny prezent od męża.

Alicja Janosz z "Idola" dostała drogi prezent

Alicja Janosz z pierwszej edycji "Idola" ostatnio gościła w studiu "Dzień dobry TVN". Opowiadała o swoim najnowszym singlu "Puść". Zdradziła przy okazji, że do stworzenia go wykorzystała prezent od męża. Bartosz Niebielecki podarował jej pianino Petrofa. 

Komponuje na gitarze akustycznej i na pianinie. Mój mąż miesiące temu sprezentował mi piękne pianino Petrofa i właśnie na nim narodziła się piosenka, którą dziś zagram - powiedziała Alicja. 

Okazuje się, że podarunek od męża to całkiem spory wydatek. Najtańszy instrument tej firmy kosztuje 35 tysięcy złotych, z kolei najwyższe ceny sięgają (!) ponad 80 tysięcy.

 

Alicja Janosz z "Idola" - co dziś robi?

Alicja Janosz zajmuje się muzyką od ósmego roku życia, jednak największą sławę przyniósł jej występ w "Idolu", gdy miała siedemnaście lat. Wokalistka rywalizowała wtedy o nagrodę z Eweliną Flintą i Szymonem Wydrą, którzy nadal aktywnie działają na scenie muzycznej.

Sama Janosz po wygranej w 2002 roku wydała swój pierwszy album. Kilka lat później zerwała z wytwórnią, jednak nie oznaczało to wcale końca kariery. Razem z zespołem "HooDoo Band" wydała kolejną płytę, przy okazji znalazła też miłość, którą do dziś jest perkusistą grupy - Bartosz Niebielecki. Para ma syna, sześcioletniego Tymona. Wokalistka zajmuje się również tworzeniem piosenek dla dzieci.

Zobacz też: Alicja Janosz stworzyła przytulne gniazdko dla swoich bliskich. Rośliny i stylowe dodatki tworzą wyjątkowy klimat

Zobacz wideo Joanna Kulig, Sykut i poseł PO. Oni wszyscy zaczynali w "Idolu". Występu Sary Boruc długo nie zapomnicie
Więcej o: