Alicja Janosz miała wypadek. Pokazała zdjęcie w kołnierzu ortopedycznym. "Pewien pan nie wyhamował na czas"

Alicja Janosz doznała kontuzji kręgosłupa. Na Instagramie pokazała zdjęcie w kołnierzu ortopedycznym.

Alicja Janosz była nastolatką, gdy wygrała pierwszą edycję "Idola". Wówczas było o niej bardzo głośno, a to dlatego, że starała się jak najlepiej wykorzystać sławę. Wydała solową płytę, próbowała swoich sił na Eurowizji, a także prowadziła listę przebojów w 4fun.tv. Później jednak odsunęła się w cień. Wokalistka postanowiła skupić się na rodzinie i bliskich. Wyszła za mąż i została mamą, ale nadal pozostaje aktywna w mediach społecznościowych. To właśnie z nich dowiedzieliśmy się, że doznała kontuzji.

Małgorzata Kożuchowska Małgorzata Kożuchowska ma w rodzinie niepełnosprawne dziecko. "Wiem, jaką cenę zapłaciła jego mama"

Zobacz wideo Joanna Kulig, Sykut i poseł PO. Oni wszyscy zaczynali w "Idolu". Występu Sary Boruc długo nie zapomnicie

Alicja Janosz uległa poważnej kontuzji

Alicja Janosz opublikowała na Instagramie zdjęcie ze spaceru, na którym jest w kołnierzu ortopedycznym. Okazuje się, że już od dwóch tygodni musi go zakładać.

Nie to, żebym była jakaś sztywna, ale to już drugi tydzień w kołnierzu... Bo dla niektórych maseczka lub przyłbica to za mało. Trzeba się jeszcze przebrać za Sigme lub Pi. Dobrze, że są miejsca, w których energia naturalnie zaczyna się harmonizować. Dla mnie w tym tygodniu było trudno momentami, ale jak mantrę powtarzam sobie, że to minie i wybieram miłość. Wchodzę w to uczucie i zmieniam energię w moim domu. Na to mam realny wpływ... - napisała na Instagramie.
 

Alexandria Ocasio-Cortez Alexandria Ocasio-Cortez chce zwalczyć biedę w kraju, a pozuje w garniturze wartym 55 tysięcy złotych

Choć w opisie nie zdradziła, co jest powodem noszenia kołnierza, internauci szybko dopytali. Alicja Janosz miała wypadek:

Co się Ala stało? - zapytała jedna z internautek.
Pewien Pan, jadąc za mną, nie wyhamował na czas - odpowiedziała Alicja.

Następnie zdradziła, jak się czuje.

Boli mnie górna część pleców i szyja niestety - dodała.

Nam nie pozostaje nic innego jak życzyć Alicji Janosz szybkiego powrotu do zdrowia.

Więcej o: