Ewelina Flinta i Alicja Janosz spotkały się po latach. Pochwaliły się wspólnym zdjęciem, a fani pytają, czy planują duet

Alicja Janosz i Ewelina Flinta to gwiazdy, które prawie 20 lat temu miały szansę na wielką karierę. Obydwie stanęły na podium w pierwszej edycji "Idola". Teraz spotkały się po latach i wiemy, czy planują wspólny powrót w wielkim stylu.

W 2002 roku miała miejsce premiera polskiego "Idola". To wtedy Alicja Janosz wygrała pierwszą edycję programu i nagrała płytę "Ala Janosz". Kariera Eweliny Flinty wyglądała podobnie – wydała dwa albumy "Przeznaczenie" i "Nie znasz mnie". W 2008 roku razem z Łukaszem Zagrobelnym nagrała piosenkę "Nie kłam, że kochasz mnie”, która osiągnęła ogromny sukces i była grana w licznych rozgłośniach radiowych.

Ewelina Flinta – czym zajmuje się dziś?

Ewelina Flinta stroni od mediów - na jej instagramowym profilu śledzi ją niewiele ponad 600 osób. Pod zdjęciem, które opublikowała z Alicją Janosz pojawiło się jednak kilka komentarzy fanów świadczących o tym, że wciąż mają nadzieję na powrót piosenkarki i ponowne rozkręcenie kariery.

Może Panie nagracie piosenkę w duecie?
Planujecie wspólny duet?
Piękne czasy! kilka Twoich koncertów zaliczonych. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś uda mi się posłuchać Cię na żywo.

Mimo że najstarsza płyta gwiazdy pojawiła się na rynku prawie 15 lat temu, nie brakuje pytań, kiedy kolejna:

Brakuje Twojego głosu. To już 15 lat od ostatniej płyty. Czy będzie trzecia?
 

Alicja Janosz nadal zajmuje się muzyką

Z kolei profil Alicji Janosz jest zdecydowanie bardziej oblegany – śledzi ją bowiem prawie 10 tysięcy obserwujących. Wszystko za sprawą kanału na Youtubie, na którym publikuje swoje autorskie kompozycje, skierowane jednak do dzieci. Na próżno szukać na jej profilu nawiązania do romantycznych hitów sprzed lat.

Zobacz wideo Oni też zaczynali w Idolu

Mimo że w opublikowaniu przez artystki wspólnej fotki fani wciąż doszukują się nowego, wspólnego projektu, nic nie wskazuje na to, by dawne gwiazdy w niedalekiej przyszłości spotkały się na jednej scenie.

Alicja Janosz i Ewelina FlintaAlicja Janosz i Ewelina Flinta Kapif

Ewelina Flinta, Szymon Wydra i Ala Janosz , Idol ma 10 lat.Ewelina Flinta, Szymon Wydra i Ala Janosz , Idol ma 10 lat. Polsat

ZOBACZ TEŻ: Wróżono im wielką karierę, a zostali gwiazdami jednej piosenki. Jak dziś wyglądają Ewa Sonnet, Ewelina Flinta i Gabriel Fleszar? Możecie się zdziwić

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.