Pamiętacie Alicję Janosz z "Idola"? Zwyciężczyni show pokazała zdjęcie z synem. Ależ on duży

Alicja Janosz wygrała pierwszą edycję polskiego "Idola". I choć Polacy pokochali filigranową piosenkarkę, to kariery w show-biznesie nie zrobiła. Teraz była gwiazda pochwaliła się, że jest dumną mamą 5-latka.

Alicja Janosz jest laureatką pierwszej edycji programu "Idol". Piosenkarka wygrała wówczas z Eweliną Flintą i Szymonem Wydrą. Nagrała płytę, a jej piosenki przez moment brylowały na listach przebojów. Słuch jednak o niej zaginął. Teraz piosenkarka pojawiła się w studiu "Dzień Dobry TVN". Tam zdradziła, że obecnie spełnia się w roli mamy i nauczycielki. 

Alicja Janosz dziś

Alicja Janosz na antenie "Dzień Dobry TVN" pochwaliła się, że jest nauczycielką i pracuje z dziećmi

Dostałam propozycję prowadzenia warsztatów dla maluszków w Wolnej Szkole w Domaszczynie. Zaczęłam od dwu- i trzylatków, później ze starszymi grupami - przyznała. 

Okazuje się, że Janosz sama ma syna, Tymona, który właśnie skończył 5 lat. Dumna mama chętnie pochwaliła się zdjęciem, na której ona i jej mąż pozują z pociechą. 

Nasze słonko za moment już będzie 5-latkiem. Cały weekend celebrujemy Jego narodziny, a wdzięczność i radość, że mogę być Jego mamą rozpiera moje serducho tak, że czasem się obawiam, że mi wyłamie żebra - napisała pod fotografią. 
 

Pod zdjęciem szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy. Głównie z życzeniami, Internauci zastanawiali się też do kogo chłopiec jet bardziej podobny - mamy czy taty.  A jak wy myślicie?

O nich świat również zapomniał. Celebryci jednego sezonu cz. I. Co dziś robią Patrycja Wojnarowska, Pająk i inni?

Zobacz wideo

AG