Alicja Janosz świętuje z mężem 9. rocznicę ślubu. Ukochany gwiazdy to przystojniak! Było romantycznie, ale też z humorem

Alicja Janosz miała warunki do zrobienia ogromnej kariery. Zamiast tego zwyciężczyni "Idola" wolała jednak skupić się na życiu rodzinnym. W tym tygodniu wraz z mężem świętowała dziewiątą rocznicę ślubu.

Alicja Janosz zadebiutowała w show-biznesie jako 17-latka. Sławę przyniosła jej wygrana w pierwszej polskiej edycji "Idola". Przypomnijmy, że nastoletnia wówczas wokalistka zmierzyła się w finale z Eweliną Flintą i Szymonem Wydrą. Pomimo triumfu w programie i dobrze przyjętej pierwszej płyty Janosz nie zrobiła zawrotnej kariery. Nadal śpiewa, ale większość czasu poświęca rodzinie.

W "Idolu" zaczynało wiele polskich gwiazd? Pamiętacie kto?

Zobacz wideo

Po rozwiązaniu kontraktu z wytwórnią płytową Alicja Janosz dołączyła do zespołu HooDoo Band. To właśnie w nim poznała swojego męża, Bartosza Niebieleckiego. Owocem ich miłości jest niespełna pięcioletni syn Tymon.

Alicja Janosz świętuje z mężem

Kilka dni temu zakochani świętowali kolejną, dziewiątą już, rocznicę ślubu. Z tej okazji wybrali się na romantyczną kolację do restauracji serwującej sushi. Nie Instagramie nie mogło oczywiście zabraknąć pamiątkowych selfie.

 
9 lat temu na ślubnym kobiercu, a razem od 12 lat... - napisała dumna żona pod zdjęciem.

Pojawił się też humorystyczny akcent. Mąż Alicji Janosz jest zawodowym perkusistą. Jako że para wybrała się na sushi, wokalistka postanowiła wykorzystać okoliczności i nawiązała do profesji Bartosza Niebieleckiego. W opisie spytała przekornie: "kto tu włada pałeczkami?".

W komentarzach z miejsca zaroiło się od życzeń i gratulacji.

Wyglądacie pięknie. Gratulacje stażu!
Szczęścia na kolejne wspólne lata.
Wszystkiego dobrego - piszą fani wokalistki.

I my również się do nich dołączamy. Dużo miłości!

Więcej o: