Alicja Janosz do niedawna wyglądała tak. Na gali Fryderyków mogliśmy oglądać ją w nowej odsłonie. Pokazała też stylowego męża

Alicja Janosz pojawiła się na wtorkowej gali rozdania Fryderyków razem z mężem. Taki widok to rzadkość! A szkoda.

Alicja Janosz zdecydowanie nie należy do gwiazd, lubiących bywać na imprezach branżowych. Tym razem jednak dawno niewidziana piosenkarka, której kariera rozpoczęła się udziałem w programie "Idol", pojawiła się na wtorkowej gali rozdania Fryderyków. Towarzyszył jej mąż, Bartosz Niebielecki. Para chętnie pozowała razem, a ich uśmiechom nie było końca. Uwagę zwracają ich stylizacje. Tego wieczoru małżeństwo ubrało się w bardzo podobnym, stawiając na styl boho.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Na tę okazję Alicja Janosz wybrała białą bluzkę, do której dobrała zwiewną, czarną spódnicę. Całość uzupełniał modny, czerwony kapelusz. Także i Bartosz Niebielecki pojawił się w podobnym okryciu głowy. Do tego luźna koszula w kwiaty i spodnie z dziurami.

Jak Wam się podoba para w takim wydaniu? My jesteśmy zdecydowanie na TAK! I trzeba przyznać, że co jak co, ale dla Alicji Janosz czas się zatrzymał.

AG

Więcej o:
Komentarze (8)
Fryderyki 2018. Dawno niewidziana Alicja Janosz z "Idola" pojawiła się z mężem, Bartoszem Niebieleckim. Dla niej czas się zatrzymał!
Zaloguj się
 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 5 razy 3

  Upływ czasu jej służy! :) Wygląda super! <3

 • Gość: podsumowywacz

  0

  jacy czytelnicy - takie komentarze :) i widzę że nie wielu z komentujących słuchało jej własnych utworów, po prostu "jest jak jest ":p

 • Gość: kogut

  Oceniono 2 razy -2

  ale dziadu

 • Gość: Mikela

  Oceniono 6 razy -2

  Gwiazda powróciła! Haha. Gwiazda jednej piosenki. Nie ma się czym zachwycać, po prostu schudła, co nie jest już nie wiadomo jakim wyczynem, wystarczy takie Iqgreen, trochę poćwiczyć czy na jakiś basen pochodzić i się chudnie. Jakiś wysyp zapomnianych gwiazdeczek ostatnio można zaobserwować.

 • Gość: an

  Oceniono 8 razy -2

  masakra zaspiewala jedna piosenke i dupna gwiazda , a jak dziecko prosilo ja o autograf to kazala jej spie...c

 • Gość: Cola

  Oceniono 3 razy -3

  Stylowy? Ubrany jak szmaciarz...

 • Gość: gosc

  Oceniono 19 razy -11

  to ta cpunka jeszcze żyje ????? -a mąż rzeczywiście jakis taki z lumpeksu -brawo cpuny.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX