Ewa Farna przewrotnie zareagowała na prośby fanów o zdjęcie bez makijażu. "Odpowiem metodą TVP"

Ewa Farna kolejny raz dała do zrozumienia fanom, co myśli o TVP. Pokazała, jak telewizja publiczna odpowiada na pytania.

Ewa Farna jest jedną z nielicznych gwiazd rodzimego show-biznesu, która robi równie dużą karierę w Polsce, jak również poza jej granicami. Piosenkarka świetnie prosperuje na rynku muzycznym od ponad 10 lat i to właśnie na muzyce zarabia, więc w przeciwieństwie do swoich kolegów i koleżanek z branży nie musi co rusz reklamować rzeczy na Instagramie. Rzadko wypowiada się na tematy prywatne czy społeczne, jednak ostatnio dała znać fanom, co sądzi o telewizji publicznej.

Michał WiśniewskiMichał Wiśniewski pokazał, jak długo może czekać na szczepienie

Zobacz wideo Ewa Farna odniosła się do wypowiedzi swojej mamy, że musi schudnąć

ZOBACZ TAKŻE: Polskie eko gwiazdy: Sprzątają śmieci, nie jedzą mięsa, adoptują pszczoły. Los Ziemi nie jest im obojętny

Ewa Farna dopiekła TVP

Choć wypowiedzi wokalistki zazwyczaj są bardzo zachowawcze, nie pierwszy raz wyjawiła, co myśli o telewizji publicznej. Ostatnim razem, jeszcze w marcu, gdy po sieci hulał konkurs Hot16Challenge, Ewa Farna w swoim krótkim utworze odniosła się do TVP. Zaśpiewała wtedy:

Proponowali x tysięcy za sylwestra, to by było ekstra. Lecz powiedziałam nie, bo to było TVP.

Teraz zrobiła coś podobnego. Jej fani poprosili ją o zdjęcie bez makijażu, ale wokalistka chciała pokazać, jak odpowiedziałoby na to TVP. Opublikowała zdjęcie w pełnym makijażu, które podpisała:

Odpowiem Wam metodą TVP.

Ewa FarnaEwa Farna Ewa Farna + Instagram

Możemy się domyślić, że takie porównanie miało na celu ukazanie, że telewizja publiczna wszystkie sytuacje przedstawia na swój własny sposób. 

ZOBACZ TAKŻE: Ewa Farna pokazała metamorfozę swojego pokoju na poddaszu. Ze składziku stworzyła stylową przestrzeń. "To mój beauty room i biuro"