Ewa Farna pokazała metamorfozę swojego pokoju na poddaszu. Ze składziku stworzyła stylową przestrzeń. "To mój beauty room i biuro"

Ewa Farna w wideo na YouTubie pokazała, jaką metamorfozę przeszedł jeden z pokoi w jej domu. Stylowo go urządziła.

Ewa Farna z końcem roku zdecydowała się na bardzo osobisty prezent. Stworzyła na poddaszu przestrzeń, które ma być jej beauty roomem i biurem jednocześnie. 

Ewa Farna zrobiła remont w domu

Ewa Farna podjęła decyzję, że do końca roku chce przekształcić swój pokój na poddaszu w stylowy zakątek do jej użytku. W sieci pochwaliła się, jak zmieniło się miejsce w jej domu, które dotąd służyło za składzik. Na jednym z kanałów na YouTubie pojawiło się wideo z metamorfozą, którą przeszło wnętrze Farnej. Najpierw widzimy, jak wyglądało przed jakimikolwiek zmianami.

Ewa FarnaEwa Farna całuje się w górach z mężem. Pochwaliła się uroczym zdjęciem. Fani zachwyceni

To miejsce będzie moim beauty roomem i biurem. Będę tu spędzać każdą wolną godzinę. Teraz ten pokój wygląda bardziej jak składzik - mamy tu orzechy, gitarę męża, jakieś dokumenty. [...] Z tego składowiska stworzę mój raj - opowiadała Ewa.

Dom Ewy FarnejDom Ewy Farnej youtube.com/Bonami_pl

Dom Ewy FarnejDom Ewy Farnej youtube.com/Bonami_pl

Faktycznie, miejsce sprawiało wrażenie przestrzeni, która gromadziła liczne, zupełnie niepowiązane ze sobą elementy. Trzeba jednak przyznać, że końcowy efekt remontu robi wrażenie.

Dom Ewy FarnejDom Ewy Farnej youtube.com/Bonami_pl

Dom Ewy FarnejDom Ewy Farnej youtube.com/Bonami_pl

Ewa FarnaEwa Farna z dnia na dzień coraz szczuplejsza

Wokalistka zagospodarowała całą przestrzeń tak, że teraz śmiało można powiedzieć, że wszystko znalazło swoje miejsce. Pojawiły się stylowe meble i dodatki, które sprawiają, że Ewa może traktować pokój bardzo osobiście. Nie brakuje tam nowoczesnych elementów, takich jak typowo kobiecy kącik - toaletka z lustrem i jasne dodatki. 

Od dawna marzyłam, żeby mieć coś takiego. Mam swój własny hollywoodzki kącik. Tutaj mam kosmetyki, maluję się na występy. No i jest biurko, gdzie mogę pracować - relacjonowała Ewa.
 

Stylowo się urządziła?

Zobacz też: Ewa Farna z synkiem i mężem pod choinką. Co za zdjęcie! "Miałam momenty doła". Szczery wpis zakończyła świetną radą

Zobacz wideo Ewa Farna zagrała w czeskim filmie
Więcej o: