Kasia Tusk ujawniła swój pseudonim. Ironicznie nawiązuje do jej zachowania. Pokazała też najszczęśliwszy dzień 2020 roku

Kasia Tusk wrzuciła na Instagram kilka niepublikowanych nigdy wcześniej zdjęć. Ujawniła początki ciąży, a także swój pseudonim. Nie zabrakło również najszczęśliwszego momentu w 2020 roku.

Kasia Tusk wciąż bierze udział w instagramowej zabawie, która polega na pokazywaniu zdjęć na życzenie fanów. Tym razem wrzuciła pierwszą fotografię z początków ciąży i przy okazji publikacji jednego ze zdjęć ujawniła swój pseudonim. Naszą uwagę zwróciła również fotografia, na której pokazała najszczęśliwszy moment 2020 roku.

Kasia Tusk, Donald TuskKasia Tusk pochwaliła się zdjęciem z córką i ojcem. Nie zabrakło też niepublikowanej fotki ze ślubu

Zobacz wideo Kasia Tusk pokazała swoją biblioteczkę

Kasia Tusk ujawniła swój pseudonim

Blogerka chętnie wzięła udział w instagramowej zabawie, która jest hitem ostatnich dni wśród influencerów oraz gwiazd. Kasia Tusk pokazała już "stylizacje, których żałuje", a także zdjęcia z porodówki. Ujawniła również naturalny odcień włosów. Teraz przyszedł czas na kolejne zdjęcia. Fani poprosili blogerkę, by pokazała fotografię, na której "jest wkurzona". Przy okazji tego zdjęcia ujawniła swój nietypowy pseudonim.

Halina i Wiesław z 'Sanatorium miłości'"Sanatorium miłości". Wiesław chwali się Halinie wysoką emeryturą. Mina Haliny bezcenna

Na zdjęciu widzimy Kasię Tusk w towarzystwie przyjaciółek. One uśmiechają się do obiektywu, natomiast w tle stoi wściekła Kasia.

Pseudonim "Księciunio" zobowiązuje - napisała.

Kasia TuskKasia Tusk Instagram/makelifeeasier

To jednak nie koniec, bo blogerka ujawniła również, jaki był najszczęśliwszy moment w 2020 roku. Na zdjęciu widać ją z córką i mężem przy elegancko zastawionym stole. Fotografia została wykonana prawdopodobnie podczas świąt, o czym świadczy ozdoba nad drzwiami.

Fani poprosili również Kasię Tusk, by pokazała zdjęcie, na którym jest w ciąży, ale nikt jeszcze o tym nie wiedział. Blogerka wrzuciła więc fotografię, na której siedzi na sofie w eleganckiej sukience. Napisała, że sama również nie miała wtedy pojęcia o ciąży.

Kasia TuskKasia Tusk Instagram/makelifeeasier

Zobacz także: Kasia Tusk zachęca do zakupu fotoalbumu. Przy okazji pokazała własny. W środku piękne zdjęcia z ukochanym