Kasia Tusk pochwaliła się zdjęciem z córką i ojcem. Nie zabrakło też niepublikowanej fotki ze ślubu

Kasia Tusk dołączyła do instagramowej zabawy i opublikowała kilka archiwalnych, niepublikowanych dotąd zdjęć.

Pod koniec zeszłego roku na Instagramie zaczął królować nowy challenge. Tym razem obserwatorzy gwiazd proszą ich o publikowanie zdjęć z konkretnych sytuacji, jak np. zdjęcie z tatą, zdjęcie, gdy jesteś szczęśliwy, czy też zdjęcie na którym uczysz się czegoś nowego. Do zabawy po Nowym Roku dołączyła również Kasia Tusk. Córka byłego premiera sporadycznie dzieli się z obserwatorami ujęciami z życia rodzinnego, toteż najnowsze fotki będą z pewnością nie lada gratką dla jej obserwatorów.

Krystyna Janda, Elvis PresleyKrystyna Janda zaszczepiła się poza kolejnością. Teraz porównuje się do Elvisa Presleya

Kasia Tuska pokazała niepublikowane zdjęcie ze ślubu

Kasia Tusk prawie lata temu po raz pierwszy została mamą. Blogerka dokładnie 28 stycznia 2019 roku powitała na świecie córkę Lilianę. Młoda mama pokazuje swoją pociechę w mediach społecznościowych, jednak zawsze chroni jej wizerunek. Tym razem pokazała rodzinne zdjęcie, na którym widzimy, jak wraz z Donaldem Tuskiem czytają bajkę małej Lilianie. 

Kasia Tusk, Donald TuskKasia Tusk, Donald Tusk instagram.com/makelifeeasier_pl/

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał SzatanBarbara Kurdej-Szatan pochwaliła się fryzurą, którą zrobił jej Rafał. Jest klasyczna, ale niełatwa

Ślub Kasi Tusk i Stanisława Cudnego odbył się w wielkiej tajemnicy przed mediami. Niemalże do samej uroczystości nie było wiadomo, gdzie dokładnie córka byłego premiera powie sakramentalne "tak". Później pochwaliła się kilkoma profesjonalnymi zdjęciami na blogu. Tym razem na Instagramie pokazała niepublikowany dotąd kadr z ceremonii. Widzimy na nim nietypowego gościa, a mowa tutaj o psie, a także nieco sukni ślubnej.

Bez komentarza - skwitowała Kasia.

Kasia Tusk ślubKasia Tusk ślub instagram.com/makelifeeasier_pl/

Wy też dołączyliście do najnowszego, instagramowego challangu? 

Zobacz wideo Kasia Tusk spędza czas z córką na molo

ZOBACZ TEŻ: Kasia Tusk pokazała domową bibliotekę. Jest stylowo urządzona. Na półkach ślubne zdjęcie i zapiski Donalda Tuska