Mery Spolsky opublikowała fotkę bez makijażu. Kiedyś miała też blond włosy! Na archiwalnych zdjęciach trudno ją rozpoznać

Mery Spolsky wrzuciła sporo archiwalnych zdjęć na życzenie fanów. Możemy zobaczyć, jak wyglądała, gdy była nastolatką, a także jak prezentuje się w blond włosach.

Mery Spolsky wzięła udział w modnej instagramowej zabawie, która polega na publikowaniu archiwalnych zdjęć na prośbę obserwatorów. Fani chcieli zobaczyć, jak artystka prezentuje się bez makijażu czy w blond włosach. Nie da się ukryć, że na zdjęciach, które wrzuciła Mery Spolsky trudno ją rozpoznać!

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Przeczytaj również: Blanka Lipińska pogratulowała Julii Wieniawie. Jest zachwycona nowym filmem, w którym wystąpiła. Początek medialnej przyjaźni?

Mery Spolsky bez makijażu i jako blondynka

Artystka słynie z dystansu dla siebie, nie miała więc żadnych oporów, by opublikować zdjęcia sprzed lat, które wiele osób woli trzymać głęboko ukryte w rodzinnych albumach. Dzięki temu mogliśmy zobaczyć, że kiedyś Mery Spolsky była blondynką! Na zdjęciu widzimy, że miała także dużo dłuższe włosy niż obecnie, nie miała również grzywki.

Znalazłam foto (a raczej hit, bo podesłała mi je dziewczyna z internetu, czyli gdzieś są!) - napisała Mery Spolsky.

Mery SpolskyMery Spolsky Instagram/meryspolsky

Mery Spolsky pokazała również, jak wyglądała jako nastolatka - miała wtedy długie brązowe włosy. Do zdjęcia zapozowała w sukience w zwierzęcy wzór, a autorką fotografii była jej mama. Wokalistka wrzuciła także zdjęcie bez grama makijażu. Wszystkie fotografie znajdziecie w naszej galerii. 

Mery SpolskyMery Spolsky Instagram/meryspolsky

Mery Spolsky ma 27 lat i od zawsze mieszka w Warszawie. Tak naprawdę nazywa się Maria Żak. W wieku 14 lat zaczęła naukę gry na gitarze, którą otrzymała od ojca. Od 2014 działa pod pseudonimem Mery Spolsky, a liczne nagrody i występy na festiwalach otworzyły jej ścieżkę do największych scen muzycznych w Polsce.

Zobacz też: Mocne słowa Mery Spolsky podczas Festiwalu w Opolu. "Miłość zasługuje na równość!"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.