Mocne słowa Mery Spolsky podczas Festiwalu w Opolu. "Miłość zasługuje na równość!"

Mery Spolsky wsparła osoby LGBT, zapowiadając swój występ. Ze sceny wygłosiła krótkie przemówienie.

Mery Spolsky wystąpiła dokładnie w poniedziałek na koncercie "Scena alternatywna" na Festiwalu Opole 2020. Jednak tuż przed wykonaniem utworu "Miło było Pana poznać", wygłosiła przemówienie, w którym odniosła się do społeczności LGBT. Tym samym okazała im swoje wsparcie.

ZOBACZ TAKŻE: Opole 2020. Justyna Steczkowska w ognistej sukience "fruwała" na scenie, tańcząc tango. Prawdziwe widowisko

Mery Spolsky wspiera społeczność LGBT

Piosenka "Miło było Pana poznać" pochodzi z jej pierwszej debiutanckiej płyty, która pojawiła się w 20017 roku. Utwór opowiada o pierwszych chwilach zakochania, które jak wiemy, dla każdego są niezwykle piękne. Dlatego właśnie przed tą piosenką Mery Spolsky w telewizji TVP2 wygłosiła swój manifest.

I to będzie piosenka o miłości, pod tytułem 'Miło było Pana poznać'. Chociaż tak naprawdę mogłaby się nazywać 'Miło było Panią poznać'. Bo myślę sobie, że miłość zasługuje na równość i nieważne czy dziewczyna z dziewczyną, chłopak z chłopakiem, chłopak z dziewczyną. Po prostu wszyscy jesteśmy Spolsky. A ludzie Spolsky się szanują, prawda?! Niech żyje miłość! - powiedziała tuż przed występem.

Cały występ możecie zobaczyć poniżej:

 

Występ Mery Spolsky stał się hitem internetu. Wiele osób w komentarzach wyraziło swój zachwyt postawą młodej artystki.

Maria skradła show.
Cudownie. Wzruszyłam się.
Jesteś najlepsza - komentowali.

Podczas Festiwalu w Opolu wystąpiło wielu zespołów. Nie tylko Mery Spolsky otwarcie wsparła osoby LGBT. Zrobił to także zespół Grupa Noż, którzy będąc już na scanie podkreślili, że miłość nie wyklucza.

Zobacz wideo Rozdajemy tęczowe maski w "strefach wolnych od LGBT"
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.