Fanka poprosiła Maffashion, by pokazała zdjęcie z Czarkiem. Sprytnie wybrnęła. Potem pytanie o fotkę z Fabijańskim. I jest!

Maffashion zdecydowała się wziąć udział w zabawie na Instagramie. Gdy jeden z internautów poprosił ją o dodanie zdjęcia z byłym chłopakiem, Czarkiem Jóźwikiem, ta odpowiedziała wymijająco.

Maffashion zorganizowała na swoim Instagramie zabawę związaną z udostępnianiem zdjęć lub filmików, które m.in. zostały zrobione we wskazanym miejscu, czasie, albo z konkretną osobą. Na prośbę obserwatorów wrzuciła fotkę z Sebastianem Fabijańskim. Nie zdecydowała się z kolei na dodanie ujęcia z byłym chłopakiem, Czarkiem Jóźwikiem.

Maffashion wymijająco o zdjęciu z Czarkiem

Maffashion rozstała się z Czarkiem Jóźwikiem w październiku ubiegłego roku. Okazało się wtedy, że para podjęła tę decyzję wspólnie i razem też poinformowali o tym na Instagramie. Niedługo później pojawiły się doniesienia, że Julka spotyka się z Sebastianem Fabijańskim i tak w istocie było - ten jest obecnie jej parterem i ojcem dziecka.

Zobacz też: Maffashion pochwaliła się romantycznymi zdjęciami z Sebastianem Fabijańskim. Internauci: W końcu jakieś wspólne zdjęcia!

Sebastian Fabijański z synemSebastian Fabijański kąpie syna. Aktor wrzucił urocze zdjęcie Bastiana do sieci. "Cały tatuś"

Mimo że para mieszka ze sobą, chłopak blogerki rzadko gości na jej koncie w mediach społecznościowych. W sobotę Maff zrobiła jednak wyjątek i zamieściła fotkę z ukochanym. Skłoniła ją do tego zabawa na Instagramie, polegająca na udostępnianiu zdjęć lub filmików związanych z konkretnym czasem, miejscem, samopoczuciem lub osobą. 

Maffashion z Sebastianem FabijańskimMaffashion z Sebastianem Fabijańskim instagram.com@maffashion_official

Blogerka była zdecydowanie mniej chętna na wrzucenie ujęcia z byłym chłopakiem, Czarkiem Jóźwikiem. Dosyć wymijająco odpowiedziała na komentarz internauty. 

Opublikuj zdjęcie/film kiedy byłaś z Czarkiem - brzmi prośba.

MaffashionMaffashion spędza pierwsze Święta Bożego Narodzenia z synem

Ta jednak wybrnęła z niekomfortowej sytuacji.

I to byłam pięć lat. Foty są jeszcze u mnie na Insta. Nie odcinam się od tego co było. A Czarek to w dalszym ciągu jedna z najcudowniejszych osób, jakie poznałam - odpisała Julka.

InstaStory MaffashionInstaStory Maffashion instagram.com@maffashion_official

Dobra odpowiedź?

Zobacz wideo Co zaskoczyło Maffashion w macierzyństwie? "To jest loteria, jaki ten dzidziuś będzie"
Więcej o: