Fanka do Maffashion: Jak mija pierwszy dzień po rozstaniu? Blogerka odpowiedziała. Te słowa mogą zaskoczyć

Maffashion i Czarek Jóźwik rozstali się po 5 latach związku. Fani zapytali blogerkę, jak się czuje po rozstaniu. Odpowiedź Julii jest dość zaskakująca.

Maffashion i Czarek Jóźwik spotykali się od kilku lat. Po roku związku youtuber oświadczył się blogerce. We wtorek ogłosili rozstanie, udostępniając film na Instagramie. Następnego dnia Julia Kuczyńska zmieściła na swoim profilu zdjęcia z modową stylizacją.

Maffashion odpowiada jak czuje się po rozstaniu

Pod zdjęciem, gdzie Julia pozuje z kubeczkiem w kształcie dyni, pojawiło się sporo komentarzy. Oprócz wypowiedzi dotyczących ubioru, znalazły się również pytania o rozstanie z Jóźwikiem. Jedna z fanek Julii zapytała o jej samopoczucie dzień po rozstaniu. Blogerka odpowiedziała, ile lat była związana z Jóźwikiem i że wszystko jest "super". Fani Maffashion dziwią się, że tak szybko otrząsnęła się po długim związku.

Maffashion odnośnie rozstaniaMaffashion odnośnie rozstania Instagram/maffashion_official

Inna obserwatorka miała obiekcje dotyczące zamieszczenia zdjęcia sponsorowanego, od razu po rozstaniu. Julia odpowiedziała, że była to mocno przemyślana decyzja. Pisze, że nagrywając wideo, chcieli poinformować opinie publiczną na swoich warunkach. Ich życie toczy się dalej.

Maffashion o rozstaniu z CzarkiemMaffashion o rozstaniu z Czarkiem Instagram/maffashion_official

Obserwatorzy Julii bardzo ją wspierają.

Dajcie spokój dziewczynie, show must go on.
Julia jest na tyle miła, że pozwala obcym ludziom (czyli nam) mieć wgląd do jej bardzo prywatnych spraw sercowych. Trochę szacunku i empatii się należy, za to że tak się otworzyła emocjonalnie. 

Od dłuższego czasu mówiło się, że parę łączyły tylko kontrakty reklamowe. W udostępnionym nagraniu Julia i Czarek twierdzą, że jakiś czas temu w ich związku pojawił się kryzys i dokładnie przemyśleli swoją decyzję.

Zobaczcie odcinek "Trend Challenge"! Stylizacje, Maffashion czy Tromba Bomba? Kto dostanie 5 gwiazdek Plotka?

Zobacz wideo

Myślicie, że ta reakcja była szczera?

DK

Więcej o: