Nowe zdjęcie córki Joanny Krupy to najsłodsze, co dziś zobaczycie. Takiej fryzury Ashy jeszcze nie widzieliście

Joanna Krupa opublikowała na instagramowym profilu zdjęcie małej córeczki. Asha chyba ledwo co wstała z łóżka.

Wieści o ciąży Joanny Krupy bardzo szybko obiegły media. Córeczka znanej modelki oraz amerykańskiego przedsiębiorcy, Douglasa Nunesa, przyszła na świat jesienią 2019 roku. Od tamtej pory młodzi rodzice nie mogą wyjść z zachwytu nad małą Ashą, która jest ich oczkiem w głowie. Joanna Krupa chętnie publikuje na Instagramie zdjęcia, na których pojawia się dziewczynka.

Joanna Krupa z AshąMąż Joanny Krupy uchwycił, jak wygląda ich rodzinny poranek. Widoki robią piorunujące wrażenie

Joanna Krupa opublikowała zdjęcie małej Ashy. Internauci byli zachwyceni

Tym razem Joanna Krupa wstawiła post, na którym zobaczyć możemy małą Ashę w świątecznym kombinezonie w renifery oraz z rozczochraną fryzurą. Modelka opatrzyła zdjęcie pociechy opisem, w którym przyznała, że radosne święta dziecka, czynią szczęśliwymi rodziców.

Święta były sukcesem. Szczęśliwe dziecko to szczęśliwi rodzice - napisała Joanna Krupa.
 
Zobacz wideo Joanna Krupa pokazała nagranie z córką. "Mała leniwa"

Internauci nie mogli pozostawić zdjęcia bez komentarza. Wszyscy zachwycali się córką znanej modelki, stwierdzając, że wygląda uroczo.

Ale słodka!
Jaki cudny uśmiech.
Nie ma na świecie nic bardziej szczerego niż uśmiech dziecka. Cudowna jest- pisali internauci.

Ralph Kamiński i Joanna Krupa"Top Model". Amerykanizmy Joanny Krupy są częścią scenariusza. Tajemnice zdradził Ralph Kamiński

Niektórzy fani zwrócili też uwagę na to, jak bardzo mała Asha przypomina swojego tatę.

Cały tata.
Czysty tatuś, gwiazda po mamusi.

Przypomnijmy, że o ciąży popularnej modelki dowiedzieliśmy się wiosną zeszłego roku. Joanna Krupa, która wówczas była w trakcie kręcenia ósmej edycji telewizyjnego show "Top Model", nie pojawiła się osobiście podczas finału programu. Joanna Krupa ze studiem połączyła się za pomocą wideo rozmowy. 

Ostatnio media obiegła informacja o tym, że modelka wraz ze swoim mężem chcieliby powiększyć rodzinę. Na razie jednak są to tylko plany, a młodzi rodzice cały wolny czas poświęcają swojej córeczce.