Joanna Krupa zapowiada drugą ciążę. "Rozmawiamy z Douglasem na temat powiększenia rodziny"

Joanna Krupa rok temu urodziła córkę. Wiele wskazuje na to, że mała Asha będzie miała rodzeństwo.

Latem ubiegłego roku Joanna Krupa została mamą. Modelka i jej mąż Douglas Nunes powitali na świecie pierwsze dziecko, córkę Ashę-Leigh. Dziewczynka jest oczkiem w głowie swoich rodziców. Oboje chętnie pokazują jej zdjęcia oraz filmiki w mediach społecznościowych. Jak się okazuje, niewykluczone, że już niedługo mała Asha będzie miała rodzeństwo. Plany powiększenia rodziny potwierdziła sama Joanna Krupa.

Zobacz wideo Joanna Krupa pokazała spotkanie Douglasa z Ashą w Polsce

Joanna Krupa chce zajść w drugą ciążę

W rozmowie z "Faktem" prowadząca program "Top Model" zdobyła się na szczere wyznanie i opowiedziała o tym, że chciałaby po raz drugi zajść w ciążę.

Douglas ma trzech braci i dwie siostry i marzy, żeby dać Asi rodzeństwo. Ja też mam siostrę i wiem, jaka to wspaniała sprawa. Dlatego rozmawiamy z Douglasem na temat powiększenia rodziny. Bardzo chcielibyśmy mieć drugie dziecko – zapowiedziała Joanna Krupa.

Mamie Ashy zależy na tym, aby było jej jak najlepiej w życiu. Stąd też pomysł na rodzeństwo.

Nigdy nie wiadomo, co będzie ze mną lub Douglasem. Dlatego fajnie, żeby Asha miała bratnią duszę u boku - dodała.

Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak trzymać kciuki za drugą ciążę! Joanna Krupa udowodniła już, ze potrafi wzorowo łączyć karierę zawodową z wychowywaniem dziecka. Nie przeszkodziła jej w tym nawet odległość pomiędzy Polską, a USA. Jak pewnie pamiętacie, gwiazda nie poprowadziła finału poprzedniej edycji "Top Model", ale za to łączyła online ze studiem w Warszawie. Przy drugim dziecku z pewnością będzie jej łatwiej. Ma w końcu większe doświadczenie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.