"Brzydula" i "Hotel Paradise" razem na sylwestrze. Wiemy, co przygotowały gwiazdy TVN 7

Stacja TVN 7 przygotowała niespodziankę dla fanów. Sylwestrowy wieczór widzowie będą mogli spędzić z największymi gwiazdami "Hotelu Paradise" i serialu "Brzydula", takimi jak Klaudia El Dursi czy Julia Kamińska.

Sylwester w tym roku będzie inny niż zazwyczaj. Z powodu epidemii koronawirusa rząd ustalił nowe obostrzenia, które wejdą w życie już 27 grudnia. Dodatkowo w noc sylwestrową zostanie wprowadzony zakaz przemieszczania się obowiązujący od godz. 19:00 do godz. 6:00. Z tego powodu wiele osób musiało zmienić plany i zapomnieć o imprezach trwających całą noc. Stacje telewizyjne także musiały dopasować się do nowych wytycznych. TVN 7 zdecydowało się połączyć siły "Hotelu Paradise" i serialu "Brzydula", by widzowie mogli mile spędzić sylwestrowy wieczór.

Zobacz wideo Sylwester u Beckhamów

ZOBACZ TAKŻE: Co z "Sylwestrem Marzeń z Dwójką"? Po ogłoszeniu narodowej kwarantanny "w TVP panuje chaos" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Sylwester w TVN 7

Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie stacji TVN 7:

Gwiazdy "Brzyduli", "Zakochanych po uszy", "19" oraz uczestnicy "Hotelu Paradise" z Panem Lektorem i piękną Klaudią El Dursi na czele podsumują mijający rok, powspominają najlepsze momenty ostatnich 12 miesięcy, porozmawiają o noworocznych postanowieniach i złożą życzenia widzom Siódemki.

Ewelina, Magda Stępień i Jakub RzeźniczakMama dziecka Jakuba Rzeźniczaka o ciąży Magdy: Szkoda, że zapomina, że ma już córkę [PLOTEK EXCLUSIVE]

Uczestnicy "Hotelu Paradsie", którzy podbili serca widzów, opowiedzą o Bali, rywalizacji, a także przyjaźni. Oprócz egzotycznych wspomnień z raju pojawią się aktorzy z "Brzyduli". Filip Bobek, Julia Kamińska oraz Paulina Kondrak. Powspominają pracę na planie i dadzą ponieść się zabawie.

Program rozpocznie się 31 grudnia o godz. 22.10 na antenie siódemki.

Będziecie oglądać?

ZOBACZ TAKŻE: Gosia Andrzejewicz ma już kreację na święta. Dokładnie taką samą, jak zagraniczna gwiazda. Chwali się: W tym samym rozmiarze!