Anna Mucha pochwaliła się wyprostowanymi zębami. "Kiedyś upierałam się, że moje krzywulce dodają mi charakteru"

Anna Mucha postanowiła odwiedzić ortodontę. Efektami pochwaliła się na Instagramie.

Anna Mucha uchodzi za jedną z najbardziej otwartych gwiazd w polskim show-biznesie. Co prawda aktorka nie publikuje w sieci zdjęć z ukochanym czy dziećmi, ale za to nie ma oporów przed pokazywaniem się topless oraz poruszaniu mniej lub bardziej palących tematów. Ostatnio serialowa Madzia z "M jak miłość" wyznała swoim instagramowym obserwatorom, że postanowiła skorzystać z pomocy ortodonty.

Zobacz wideo Anna Mucha apeluje: Protesty tak, wandalizm nie!

Anna Mucha ma nowy uśmiech. To zasługa specjalisty

Uśmiech jest bardzo ważny w zawodzie aktora. Gwiazdy kina i telewizji nierzadko wydają krocie, aby mieć proste i śnieżnobiałe zęby. Anna Mucha również postanowiła zainwestować w swoje uzębienie. Na instagramowym profilu pochwaliła się efektami leczenia u ortodonty. Jak przyznała, wcześniej nie uważała swojego zgryzu za coś problematycznego. Nie wiadomo jednak, co skłoniło ją do zmian.

I pomyśleć, że kiedyś upierałam się, że moje krzywulce dodają mi charakteru. Ale to było zanim poznałam najfajniejszego ortodontę w mieście, a teraz już wiem, ze razem możemy ten charakter podkreślać. Dziękuje Maćku za równe ząbki i za... diastemę, ale o tym innym razem - czytam obok zdjęcia, na którym oblizuje górne jedynki.
 

Fani Anny Muchy od razu zabrali się komentowanie jej nowych zębów. Oczywiście pod zdjęciem pojawiły się same komplementy i zachwyty. Nie ma co się dziwić, zmiana jest jak najbardziej na plus.

Śliczne ząbki.
Nikomu krzywe zęby nie dodają ani charakteru, ani uroku. Sama miałam krzywe. Jest super.
Śliczny uśmiech. Moje marzenie, proste ząbki... - czytamy.

Teraz Anna Mucha ma hollywoodzki uśmiech!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.