"Milionerzy". Pytanie o fortepian Szopena odebrało uczestnikowi szansę na dalszą grę. Miał wszystkie koła ratunkowe

Odcinek 327. "Milionerów" dał graczowi w kość. Pytanie zadane przez Huberta Urbańskiego okazało się za trudne. W czasie którego z powstań wyrzucono z okna pałacu Zamoyskich i spalono pamiątki po , w tym fortepian?

"Milionerzy" prowadzeni są przez Huberta Urbańskiego i od poniedziałku aż do czwartku na antenie TVN dają uczestnikom programu możliwość wygrania miliona złotych. Jedyne co muszą zrobić, to odpowiedzieć prawidłowo na 12 pytań, mając do wykorzystania trzy koła ratunkowe - telefon do przyjaciela, pytanie do publiczności i 50:50.

'Milionerzy'. Które metro znane jest z tego, że część jego stacji przypomina jaskinię?"Milionerzy". Które metro znane jest z tego, że część jego stacji przypomina jaskinię?

"Milionerzy". Pytanie z programu

Odcinek 327. "Milionerów" był odcinkiem powtórkowym, o czym świadczy samo uściśnięcie dłoni przez uczestniczka i prowadzącego na początku programu. W nowych wydaniach programu nagrywanych podczas pandemii, nie zobaczymy już takich sytuacji. O milion złotych grał prawnik z Krakowa - Jakub Maniara, który zapowiedział, że będzie grał na całego. Nie interesowały go małe kwoty na remont łazienki, przyszedł do programu, by wygrać milion złotych. Przez pierwsze pięć pytań uczestnik trwał przy swoim postanowieniu. Jednak pytanie szóste, warte 20 tysięcy złotych, pokrzyżowało mu plany.

"Milionerzy". W czasie którego z powstań wyrzucono z okna pałacu Zamoyskich i spalono pamiątki po Szopenie, w tym fortepian?

  • A. kościuszkowskiego
  • B. listopadowego
  • C. styczniowego
  • D. warszawskiego

"Milionerzy". Odpowiedź na pytanie z programu

Uczestnik od razu odrzucił odpowiedź A - kościuszkowskiego. Wyszedł z założenia, że podczas tego powstania, Szopena nie było jeszcze na świecie. Pytanie kojarzyło się uczestnikowi z poematem "Fortepian Szopena". Odrzucił też powstanie styczniowe, twierdząc, że miało zbyt partyzancki charakter i ostatecznie zdecydował się wybrać odpowiedź B - listopadowego. 

Na razie nie skorzystamy z koła. Oby było poprawnie - powiedział Jakub.

Niestety, poprawna okazała się być odpowiedź C - styczniowego. Tym sposobem pewność siebie zwiodła uczestnika i odebrała mu szansę na wygranie miliona złotych. Jakub Maniara, mając trzy koła ratunkowe na koncie, musiał zakończyć grę z gwarantowanym tysiącem złotych.

Zobacz wideo Fani zaglądają Honoracie Skarbek do portfela. Czy ją to denerwuje? [PLOTKERSI]

player.pl"Milionerzy". Pytanie o paliwo, którym napędzany jest kabriolet księcia Karola

Więcej o: