Córka Steve'a Jobsa została modelką. 22-letnia Eve reklamuje błyszczyki w wannie

Najmłodsza pociecha Steve'a Jobsa rusza na podbój show-biznesu. Eve została modelką i wystąpiła w świątecznej kampanii jednej z kosmetycznych marek. Ma szansę zostać gwiazdą?

Choć Stev Jobs odszedł ponad dziewięć lat temu, firma, którą założył jeszcze w latach 70., świetnie funkcjonuje na rynku. Znany przedsiębiorca to jeden z założycieli oraz były prezes rady nadzorczej Apple. W 2004 roku poddał się operacji usunięcia nowotworu trzustki. Nawrót choroby siedem lat później doprowadził jednak do śmierci. Steve spełniał się nie tylko zawodowo, ale i prywatnie - doczekał się trójki dzieci. Najmłodsza latorośl biznesmena właśnie wkracza do show-biznesu - została modelką.

Córka Steve'a Jobsa została modelką

Eve Jobs opublikowała w sieci nowy post. Pochwaliła się efektami specjalnej sesji dla kosmetycznej marki "Glossier". Córka znanego biznesmena do zdjęcia pozuje w wannie pełnej piany, trzymając kieliszek w dłoni, a do drugiego malując się i relaksując z płatkami pod oczami.

 

Pod postem pojawiło się oczywiście mnóstwo komplementów pod adresem początkującej modelki. Warto jednak dodać, że Eve do tej pory skupiała się na jeździectwie. Paparazzi często fotografowali ją podczas konnych zawodów. Widać, że radzi sobie świetnie.

Eve JobsEve Jobs East News

Myślicie, że porzuci sport dla modelingu? Kariera w show-biznesie jest bardzo kusząca.

Steve Jobs - życie prywatne

Tak jak już wspomnieliśmy, Steve przez większość swojego życia związany był z Laurene Powell Jobs, z którą doczekał się trójki dzieci: 29-letniego Reeda, 25-letniej Erin oraz 22-letniej Eve. Zanim jednak związał się z Laurene, spotykał się z malarką, Chrisann Brennan, która 42 lata temu urodziła mu córkę, Lisę, która jest dzisiaj znaną amerykańską pisarką.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.