Kasia Tusk zostawiła telefon bez opieki. Wystarczył moment, a w galerii pojawiła się niespodzianka od córki. Nie kryła zdziwienia

Kasia Tusk pokazała na InstaStories, co się stało, gdy pozostawiła na chwilę swój telefon poza zasięgiem wzroku. Blogerka musiała być dosyć zdziwiona, gdy zajrzała później do galerii zdjęć.

Zapracowana Kasia Tusk jest w kontakcie ze swoimi fanami praktycznie przez cały czas. Prowadzenie biznesu w sieci sprawia, że telefony z dostępem do internatu mamy zawsze pod ręką. Wystarczył jednak moment nieuwagi, który udowodnił, że córka influencerki świetnie sobie radzi z obsługą komórki i robieniem zdjęć. Zabawnymi efektami Tusk pochwaliła się na Instagramie. Zobaczcie sami.

Zobacz też: Kasia Tusk pozuje w swojej sypialni i żartuje z bałaganu. Ze swojego krzesła zrobiła... szafę

Kasia TuskKasia Tuska zaprezentowała wnętrza pokoju córki. "Dobra baza to podstawa"

Zobacz wideo Kasia Tusk spędza czas z córką na molo

Kasia Tusk na chwilę zostawiła telefon. Czekała ją niespodzianka

Pozostawienie telefonu sam na sam z małymi dziećmi często kończy się podobnymi rezultatami. Kasia zdążyła odłożyć telefon dosłownie na chwilę. Wtedy do akcji wkroczyła córka Tusk i zrobiła sesję zdjęciową... swojej stopie. W galerii pojawiły się też artystyczne nagrania, wykonane przez małą Lilianę. Kasia wrzuciła na InstaStories zrzut ekranu z telefonu, uwieczniający końcowy efekt.

Kasia Tusk zostawiła telefon bez opiekiKasia Tusk zostawiła telefon bez opieki Kasia Tusk - InstaStories

Kto wie, może to bardzo wczesne początki artystycznej drogi wnuczki Tuska? Wiele dzieci blogerów i celebrytów robi w późniejszym wieku zdjęcia dla swoich znanych rodziców. które zachwycają internautów. Być może córka Kasi również w przyszłości wykaże swoje zainteresowanie fotografią. Z całą pewnością powyższe zdjęcia musiały nieźle celebrytkę zaskoczyć. Maluchy nader sprawie radzą sobie z technologią, zadziwiając rodziców i pozostawiając podobne prezenty w galeriach.

Kasia TuskTusk zaprosiła obserwatorów do stylowego salonu. Zachwytom nie ma końca

Zobacz też:  Najstarszy syn Małgorzaty Rozenek zostanie artystą? Jego profil na Instagramie to mała galeria sztuki