Kasia Tusk z córką w takich samych stylizacjach. Internauci pod wrażeniem: Jak zwykle piękne!

Kasia Tusk pochwaliła się kilkoma zdjęciami z jesiennego spaceru, na który wybrała się z córką. Naszą uwagę przykuwają ich bliźniacze stylizacje.

Nie każdy może pamiętać, że Kasia Tusk zadebiutowała w polskim show-biznesie już kilkanaście lat temu. Dokładnie wiosną 2007 roku wzięła udział w programie "Taniec z gwiazdami", w którym to wraz z partnerującym jej Stefano Terrazzino wytańczyła wysokie trzecie miejsce. Tuż po udziale w show sporadycznie pojawiała się na imprezach show-bizensowych, jednak niedługo później usunęła się z mediów. Wróciła kilka lat później, ale nie do telewizji, a do internetu, gdzie założyła bloga "Make life easier", który prowadzi do dziś. Zarówno tam, jak i na Instagramie dzieli się ze swoimi obserwatorkami przemyśleniami oraz stylizacjami. Niedawno zamieściła wspólne zdjęcie z córką, na którym są tak samo wystylizowane.

ZOBACZ TEŻ: Kasia Tusk po swoim odkryciu nie kryje konsternacji. Sklep wykorzystał zdjęcie z jej domu. Zmieniono tylko jeden szczegół

'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Magda odnalazła miłość poza programem. "Czuję, że to jest ten"

Kasia Tusk z córką w takiej samej stylizacji

Kasia Tusk co jakiś czas publikuje wspólne zdjęcia z córką w mediach społecznościowych, jednak nie pokazuje jej twarzy. Tak było i tym razem, gdy zrelacjonowała obserwatorom ich wspólny jesienny spacer. Na drugim zdjęciu widzimy, że pociecha blogerki jest ubrana tak samo jak mama. Musimy przyznać, że takie zestawienie wygląda uroczo. Podobnego zdania są komplementujący internauci, o czym dają znać w komentarzach.

Co za połączenie.
Jak zwykle piękne!
Magia - piszą pod zdjęciem.
 

Na was też zrobiła takie wrażenie?

ZOBACZ TEŻ: Kasia Tusk postawiła na swoim. Sieciówka, która wykorzystała jej zdjęcie, poniesie koszty. "Ktoś będzie miał fajniejsze Boże Narodzenie"

Zobacz wideo Kasia Tusk pokazała swoją biblioteczkę
Więcej o: