"Rolnik szuka żony". Magda jeszcze raz przejrzała listy od rolników i znalazła miłość. "W listach był ten jeden jedyny". Sporo o nim wiemy

Magda nie obdarzyła uczuciem żadnego z wybranych kandydatów, więc postanowiła jeszcze raz przejrzeć nadesłane do niej listy. Okazuje się, że wśród nich był ten jedyny!

Każda edycja programu "Rolnik szuka żony" wzbudza niemałe emocje. Widzów show TVP2 bardzo poruszył wątek Magdy, która nie obdarzyła żadnego z wybranych kandydatów gorącym uczuciem. Jednak rolniczka nie zamierzała się poddać i zawalczyła o miłość. Teraz zdradziła, że w końcu znalazła drugą połówkę.

Zobacz wideo Tak Sara świętowała zaręczyny

"Rolnik szuka żony". Magda odnalazła miłość

W siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony" to właśnie Magda dostała najwięcej listów od zainteresowanych mężczyzn. Było ich ponad 400, więc przeczytanie wszystkich z pewnością było niemałym wyzwaniem. Kiedy zorientowała się, że żaden z wybranych przez nią kandydatów nie spełnia jej oczekiwań, po raz kolejny sięgnęła po ogromny stos korespondencji. Zaryzykowała i zaprosiła na kawę zupełnie nowego mężczyznę.

Okazało się, warto było wykonać ten odważny krok. Marta Manowska postanowiła odwiedzić rolniczkę na gospodarstwie i dowiedzieć się więcej o tajemniczym kandydacie. Wybrankiem Magdy jest 28-letni Kuba, który już na wstępie napisał, że ma syna.

Pojawił się ktoś (...) i tak jak mówiliśmy, w tych listach był ten jeden jedyny. Stało się dobrze, motylki się wydarzyły w brzuszku. To były zaledwie trzy dni ochłonięcia po tym wszystkim i wśród tych wszystkich listów jest ten jeden.

Kuba również prowadzi własne gospodarstwo i chciałby, aby to Magda przeprowadziła się do niego.

Czuję na razie, że to jest ten, bo wszystko się zgadza i wszystko w nim jest takie jak powinno być i chyba to jest ten którego szukałam. Myślę, że będzie taka możliwość, żebym ja tam poszła, bo on też ma gospodarstwo i będę mogła się zajmować tym, co kocham.

Sprawy nabrały szybkiego tempa i Kuba zdążył już poznać rodziców Magdy. Rolniczka bardzo wychwalała go przed Martą.

Jest konkretny, wie, czego w życiu chce, ma przyjemne marzenia, marzy o rodzinie. Jest ciepły uczuciowy i męski.

Mężczyzna nie mógł przyjechać, więc Magda i Marta zadzwoniły do niego.

 

Parze życzymy powodzenia! Mamy nadzieję, że już niedługo zobaczymy Kubę w programie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.