Brad Pitt miał zerwać z Jennifer Aniston. On wraca do rodzinnego miasta, a ona... flirtuje z Harrym Stylesem. "Jen była jego pierwszą miłością"

Zagraniczny portal New Idea donosi, że to definitywny koniec romantycznej relacji Brada Pitta i Jennifer Aniston. Aktora znana z serialu "Przyjaciele" ma ponoć spotykać się ze znanym wokalistą.

Odkąd tylko Angelina Jolie i Brad Pitt oficjalnie poinformowali media o rozwodzie, zagraniczna prasa rozpisuje się o rzekomym romansie aktora z jego dawną miłością, Jennifer Aniston. Ich uczucie po latach cały czas jest silne, co mogliśmy dostrzec na gali rozdania nagród Gildii Aktorów Ekranowych. W ciągu kilku kolejnych miesięcy czytaliśmy o romantycznych wakacjach w Meksyku czy wspólnej domowej izolacji. Okazuje się jednak, że para zdecydowała zakończyć swój płomienny romans, a Jen ma na oku już innego przystojniaka.

Małgorzata SochaMałgorzata Socha wspomina wakacje. Zdradziła nazwę hotelu. To jeden z najdroższych w Hiszpanii

Zobacz wideo Aniston, Cox i Kudrow znowu razem

To koniec romansu Brada Pitta i Jennifer Aniston

Portal New Idea donosi, że Brad Pitt i Jennifer Aniston zakończyli swoją relację. Aktor zamierza wyprowadzić się również z samego Los Angeles, jeśli straci opiekę nad dziećmi na rzecz byłej żony, Angeliny Jolie. Cały czas trwa sądowa batalia, a aktorka podobno chce opóźnić cały proces. Brad ma już dosyć gierek swojej byłej żony.

Chce tylko, aby to się skończyło - mówi źródło New Idea.

Jeśli tylko Pitt przegra z Jolie, chce wrócić do Missouri, czyli miejsca, w którym dorastał. Wie również, że jeśli to zrobi, to straci Jennifer Aniston już na zawsze.

Rafał i Ola z 'Love Island'Rafał przyznał, że nie jest już z Olą! "Chcę mieć dziewczynę dla siebie, nie dla wszystkich". Miało pójść o chęć zarobku. Ola odpowiada

Jennifer Aniston spotyka się z Harrym Stylesem?

Zagraniczny portal dotarł również do innych, bardzo ciekawych informacji. 51-letnia aktorka ma być ponoć bardzo zainteresowana 26-letnim wokalistą, Harrym Stylesem. Poznała ich ze sobą bliska przyjaciółka Jen, Courtney Cox. To właśnie ona dopinguje Aniston w tej relacji.

Dzięki postawie Court, Jen powoli dojrzała do tego pomysłu.

Również sam Harry jest zachwycony rozwijającą się znajomością.

Jen była jego pierwszą miłością - mówi informator.

Myślicie, że już niedługo potwierdzą swój związek?

Więcej o: