"The Voice of Poland". Wiemy, kto wygrał! Walka była niezwykle zacięta

"The Voice of Poland". Zakończyła się jedenasta edycja muzycznego show. Każdy z uczestników dał z siebie wszystko, jednak zwycięzca mógł być tylko jeden.

Jedenasta edycji "The Voice of Poland" właśnie dobiegła końca. O tytuł najlepszego głosu w Polsce w ścisłym finale walczyło dwóch uczestników: Adam Kalinowski z drużyny Tomsona i Barona i Krystian Ochman z drużyny Michała Szpaka. Kto zwyciężył w ostatnim pojedynku na głosy? 

Zobacz wideo Spięcie między jurorami w "The Voice of Poland"

"The Voice Of Poland" - kto wygrał?

Tegoroczną edycję programu "The Voice of Poland wygrał Krystian Ochman. Uczestnik nie krył łez wzruszenia.

Chciałem podziękować moim rodzicom, bo bez nich w ogóle nie byłbym zaangażowany w muzykę, nie śpiewałbym [...]. Naprawdę dali mi wszystko. Kocham Was - powiedział. 

Przypomnijmy, że zwycięzca zgarnął 50 tys. złotych, statuetkę, voucher, kontrakt z wytwórnią i tytuł najlepszego głosu w Polsce.

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak pokazała luksusowy salon

Finał "The Voice Of Poland" 

Jak co roku finał był podzielony na trzy rundy. W pierwszym etapie każdy uczestnik wykonywał piosenkę z jurorem i utwór solo. Po tej części z programu odpadł Jędrzej Skiba. W następnej części pozostali uczestnicy wykonywali tylko utwory polskich wykonawców. W tej rundzie z walką o wygraną pożegnała się Anna Gąsienica-Byrcyn.

W ostatnim etapie uczestnicy zaśpiewali swoje single. Warto dodać, że podczas wielkiego finału wystąpili także goście specjalnie. Widzowie na scenie mogli podziwiać Andrzeja Piasecznego, Alicję Szemplińską i Sanah.

Zobacz wideo Edyta Górniak nie wzięła pieniędzy za koncert. Dlaczego?