Maffashion prezentuje smukłą figurę po ciąży. Pozuje w czerwonej bieliźnie. "Wracam"

Maffashion opublikowała krótkie nagranie, na którym pochwaliła się zgrabną sylwetką. Trzy miesiące po porodzie znów prezentuje fanom figurę w zmysłowej bieliźnie.

W połowie września Julia Kuczyńska powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Ojcem chłopczyka jest znany polski aktor, Sebastian Fabijański. Para mieszka razem w dużym apartamencie, jednak niedawno młodzi rodzice rozpoczęli budowę ogromnego domu, do którego już niedługo się przeprowadzą. Maffashion już kilka dni po porodzie pokazywała internautom, jak zmieniło się jej ciało. Zaczęła ćwiczyć, aby wrócić do formy sprzed ciąży i na bieżąco relacjonowała w mediach społecznościowych swoją przemianę. Julka zaledwie po trzech miesiącach od porodu znów prezentuje sylwetkę w odważnej bieliźnie. I wiecie co? Wygląda świetnie!

Izabela Małysz pochwaliła się romantycznym prezentem od mężaAdam Małysz rozpieszcza żonę. Izabela pokazała romantyczny prezent urodzinowy

Zobacz wideo Julka chciała zapłacić, by nie publikowano jej zdjęć w ciąży!

Maffashion prezentuje smukłą figurę po ciąży

Influencerka opublikowała na InstaStories krótkie nagranie, na którym stoi przed dużym lustrem. Kuczyńska pozuje w samej bieliźnie i chwali się zgrabną figurą. Czerwona bielizna pięknie podkreśliła jej sylwetkę, a także delikatną opaleniznę. Wszystko wskazuje na to, że Maff wraca do pracy na pełnych obrotach, bo nagranie podpisała krótkim:

Wracam.

MaffashionMaffashion instagram/maffashion_official

Lara Gessler o macierzyństwieLara Gessler zadowala fanów, publikując zdjęcie ze śpiącą w chuście Neną. W tle widać łazienkę.

Julka w ciąży i tuż po porodzie była aktywna zawodowo. Rozwijała swoje media społecznościowe, ale przede wszystkim skupiła się na swojej marce Eppram. Oryginalne ubrania zyskały sympatię nie tylko jej fanów, ale także światowych gwiazd. Noszą je między innymi modelka Victoria's Secret czy Kourtney Kardashian. To ogromne wyróżnienie i z pewnością nie ostatnie.

Maffashion nie ma problemu, aby pokazywać wizerunek swojego synka w sieci. Myślicie, że jej na jej Instagramie będą pojawiać się treści parentingowe?