Lara Gessler zadowala fanów, publikując zdjęcie ze śpiącą w chuście Neną. W tle widać łazienkę. Jaśniutka

Lara Gessler wrzuciła kolejne zdjęcie z córką. Nena śpi zawinięta w chustę na klatce piersiowej mamy. Przy okazji córka słynnej restauratorki zaprezentowała łazienkę.

Po rozwodzie z pierwszym mężem - Pawłem Ruczem, Lara Gessler dość rozpoczęła nowy związek. W 2019 roku zaczęła spotykać się z prawnikiem, Piotrem Szelągiem, z którym zaręczyła się kilka miesięcy później. Co więcej, tuż przed narodzinami córki para postanowiła się pobrać. O wszystkim dowiedzieliśmy się już po fakcie, kiedy celebrytka opublikowała zdjęcie dłoni trzymającej kwiaty z kawałkiem białej sukni w tle. Okazało się, że na uroczystości nie pojawił się kuzyn restauratorki - Mateusz Gessler, który jak twierdzi, w czasie pandemii stara się unikać zbiorowisk.

Lara Gessler, Mateusz GesslerMateusz Gessler nie przyszedł na ślub Lary Gessler. Tłumaczy, dlaczego

Lara Gessler publikuje zdjęcie z Neną w chuście. Pokazała łazienkę!

Dwa miesiące temu Lara Gessler została mamą małej Neny. Po porodzie kobieta emanuje samymi pozytywnymi emocjami i widać, jaką frajdę sprawia jej macierzyństwo. Jest gotowa pokazać córce cały świat i już zaczęła zabierać ją na pierwsze wycieczki. Nena miała okazję wyjechać w Tatry i odwiedziła Morskie Oko. Lara relacjonowała wyjazd w mediach społecznościowych i widać, że jest naprawdę szczęśliwa. Tym razem restauratorka opublikowała na Instagramie selfie w lustrze, na którym w puszystych białych kapciach stoi w łazience, trzymając malutką pociechę w szarej chuście. "Insta matki" szczególnie doceniły piękne wiązanie, które wykonała Lara. Dziewczyny wyglądają naprawdę pięknie, a za ich plecami widać łazienkę gwiazdy - to połączenie beżowych oraz brązowych kafelków. W pomieszczeniu jest sporo pustej przestrzeni i duża przeszklona wanna. 

 

Ładnie się urządziła? Lara zawsze stawiała na minimalizm - w przeciwieństwie od jej znanej mamy. Magda Gessler jako artystka uwielbia kolorowe przestrzenie i ogólny chaos.

Zobacz wideo Lara Gessler pokazała pokój swojej córki
Więcej o: