Adam Małysz rozpieszcza żonę. Izabela pokazała romantyczny prezent urodzinowy. "Od męża jak zawsze najpiękniejsze"

3 grudnia urodziny obchodził Adam Małysz. Dzień później świętowała za to jego żona. Skoczek pochwalił się pysznym tortem, a Izabela prezentem od męża. Ale ją rozpieszcza!

Dwa miesiące temu Adam Małysz podzielił się z obserwatorami nietypowym zdjęciem. Okazało się, że były skoczek podobnie jak Robert Lewandowski powrócił na studia. Obu panom w ostatnim czasie udało się obronić pracę magisterską. Małysz studiował na Wydziale Zarządzania Politechniki Częstochowskiej. We wpisie na Instagramie nie krył dumy i stwierdził, że to był naprawdę stresujący etap w jego życiu. Wszystko jednak zakończyło się sukcesem. Mężczyzna zachęcał też fanów do dokształcania się i poszerzania wiedzy.

Adam Małysz i Karolina MałyszAdam Małysz podzielił się szczęśliwą nowiną. Już niedługo jego córka stanie na ślubnym kobiercu. "Będzie ślub"

Izabela pokazała prezent od Adama Małysza

Izabela i Adam Małysz wzięli ślub ekumeniczny w 1997 roku. Para obchodziła w tym roku 22. rocznicę sformalizowania związku. Kobieta całe życie wspierała i stała po stronie męża. Ich związek spotykał się z wieloma trudnościami, jakimi były treningi, wyjazdy, a przede wszystkim popularność sportowca. Mimo to parze udało się zbudować trwałą relację, o którą dbają i pielęgnują aż do dziś, czym zresztą chętnie dzielą się z obserwatorami. Tym razem pokazali, jak świętowali urodziny - Adam 3 grudnia, Iza 4. Były to kolejno 43. i 42. urodziny. Skoczek podzielił się z tej okazji zdjęciem, na którym trzymał ogromny szary tort. Żona mężczyzny pochwaliła się z kolei prezentem, jaki od niego otrzymała. W relacji na Instagramie wrzuciła zdjęcie wielkiego bukietu czerwonych róż. 

Od męża jak zawsze najpiękniejsze... - ekscytowała się.
 

Izabeli i Adamowi życzymy wszystkiego najlepszego i więcej takich radosnych chwil oraz pięknych prezentów od serca. 

Zobacz wideo Adam Małysz: W Lahti byłem potwornie zły. Nie wierzyłem w to, co robił Karl Geiger, że to taki fighter. Czułem, że inni coś mieli

Adam MałyszAdam Małysz obronił pracę magisterską! "To był stresujący etap w moim życiu"

Więcej o: