Adam Małysz podzielił się szczęśliwą nowiną. Już niedługo jego córka stanie na ślubnym kobiercu. "Będzie ślub"

Adam Małysz już niedługo zostanie teściem. Skoczek pochwalił się, że jego córka planuje wyjść za mąż.

Adam Małysz swoją karierę skoczka narciarskiego skończył już dobre kilkanaście lat temu, jednak wciąż może liczyć na sympatię i miłość kibiców. Sportowiec nadal budzi niemałe zainteresowanie wśród internautów, więc od czasu do czasu zdarza mu się opowiedzieć nieco o swoim życiu prywatnym w mediach. Tym razem pochwalił się swoim prywatnym sukcesem, a także opowiedział o planach na przyszłość córki.

Adam Małysz i Iza MałyszAdam Małysz i Izabela Małysz na niepublikowanym dotąd zdjęciu z wesela

Córka Adama Małysza wychodzi za mąż

Niedawno Adam Małysz miał okazję do świętowania, bowiem obronił tytuł magistra. Dumny skoczek pochwalił się swoim sukcesem na Instagramie.

Mam przyjemność poinformować was, że obroniłem swoją pracę magisterską na Wydziale Zarządzania Politechniki Częstochowskiej! Tym samym zyskałem tytuł Magistra! To był stresujący etap w moim życiu, który zakończył się absolutnym sukcesem. Jestem z siebie dumny i chciałbym zachęcić wszystkich do poszerzania swojej wiedzy i doskonalenia umiejętności- pisał na Instagramie.

Iza i Adam MałyszAdam Małysz pozuje z żoną na rodzinnej imprezie. Fani zachwyceni

To nie koniec dobrych wieści. W jednym z wywiadów Adam Małysz pochwalił się, że już wkrótce zostanie teściem. Jego córka już niedługo stanie na ślubnym kobiercu. Nie jest znana jeszcze dokładna data, ale jedno jest pewne - ślub się odbędzie.

Są parą od siedmiu lat, w ubiegłym roku zaręczyli się. Będzie ślub! To na pewno. Ale data nie została jeszcze ustalona - zapewnia Małysz w jednym z wywiadów.
 

Narzeczonym Karoliny Małysz jest Kamil Czyż. Nie jest on osobą medialną, więc nie wiemy o nim zbyt wiele. Wiadomo, że jest sportowcem. Jeździ w wyścigach motocyklowych enduro i na quadach. Z pewnością będzie to wesele, o którym usłyszy cala Polska. Cóż, pozostaje nam życzyć Karolinie Małysz i jej narzeczonemu jak najwięcej wytrwałości i czekać razem z nimi na ten wyjątkowy dzień! 

Zobacz wideo Adam Małysz: W Lahti byłem potwornie zły. Nie wierzyłem w to, co robił Karl Geiger, że to taki fighter. Czułem, że inni coś mieli
Więcej o: