Anna Starmach jest w ciąży! "Nasza trójka, a tak naprawdę czwórka"

Anna Starmach ogłosiła światu radosną nowinę! Pochwaliła się na Instagramie, że jest w drugiej ciąży.

Anna Starmach rozpoczęła już świąteczne przygotowania. W sieci pochwaliła się udekorowaną choinką, jednak pod nowym postem na Instagramie chciała przekazać wyjątkową informację. Kucharka jest w drugiej ciąży! Fani oszaleli z radości!

Zobacz wideo Anna Starmach pokazała zdrowe śniadanie swojej córeczki

Anna Starmach ogłosiła radosną nowinę. Rodzina gwiazdy się powiększy! Pokazała rodzinne zdjęcia

Anna Starmach należy do grona tych gwiazd, które pilnie strzegą swojej prywatności - gwiazda nigdy nie pokazała wizerunku córki, a pytań na temat małżeństwa unika. Nie omieszkała jednak zakomunikować fanom, że spodziewa się drugiego dziecka.

Nasza trójka, a tak naprawdę czwórka, bo już za kilka miesięcy nasza rodzina się powiększy! Miłość i jeszcze więcej miłości! - ekscytuje się gwiazda TVN na Instagramie.
 

Fani ochoczo komentowali post Anny i składali jej gratulacje, do których redakcja Plotka się przyłącza.

Ale super! Gratulacje i dużo zdrówka!
Cudownie! Z serca gratuluję.
Cieszę się, Pani Aniu, gratulacje!

Na ten moment nie wiemy, jakiej płci będzie drugie dziecko Anny, jednak kiedy przyjdzie odpowiedni moment, ona sama z pewnością pochwali się fanom tym faktem.

Anna Starmach - życie prywatne

Anna Starmach jest znana z telewizyjnych programów TVN-u - ocenia początkujących kucharzy i cukierników w "Masterchefie" oraz jego dziecięcej wersji, "Masterchefie Junior". O życiu prywatnym nie mówi zbyt wiele, jednak powszechnie wiadomo, że od trzech lat jest szczęśliwą mężatką - 2 września 2017 roku wyszła za Piotra Kuska. Trzynaście miesięcy później na świat przyszła ich córka, Jagna.

Więcej o:
Copyright © Agora SA