Jessica Simpson wyznała, że ma dysleksję. Czytanie na głos jest dla niej trudne. W końcu się przełamała

Jessica Simpson wydała audiobooka "Open Book", w którym nagrała swoje własne opowieści z pamiętnika. Wyznała, że ma dysleksję. To był pierwszy raz, kiedy czytała na głos bez wahania.

Jessica Simpson swój ostatni z pięciu albumów wydała w 2008 roku. Wykonywała muzykę z pogranicza popu i country. Znamy ją z takich przebojów jak: "When You Told Me You Loved Me", "Take My Breath Away", "Come On Over". Wokalistka wydała także audiobook o nazwie "Open Book", który jest jej pamiętnikiem w formie audio.

Jessica SimpsonJessica Simpson świętuje czterdzieste urodziny. Gwiazda wcisnęła się w jeansy sprzed czternastu lat. Pasują idealnie!

Jessica Simpson opowiedziała swoją historię w "Open Book"

Początkowo Jessica Simpson dostała propozycję napisania książki motywacyjnej. Stwierdziła jednak, że będzie to niezgodne z nią i nieuczciwe. Wolała podzielić się całą swoją historią, a nie tylko najlepszymi momentami. Wypuściła audiobooka "Open Book", w którym po raz pierwszy opowiedziała o tym, że była wykorzystywana seksualnie i odreagowywaniu stresu poprzez używki. To pomagało jej maskować ból i traumę. Wszystko zmieniło się w roku 2017. Lekarz stwierdził, że życie kobiety jest w niebezpieczeństwie. Od tamtej pory jest całkowicie trzeźwa. 

To była długa, ciężka i głęboka podróż emocjonalna, przez którą przeszłam drugą stronę z czystym szczęściem, spełnieniem i akceptacją siebie. Wykorzystałam swój ból i przekształciłam go w coś, co może być piękne i, miejmy nadzieję, inspirujące dla ludzi - powiedziała dla magazynu People.

Jessica SimpsonJessica Simpson nie przypomina siebie sprzed lat. Postawiła na naturalność

Jessica Simpson wyznała, że ma dysleksję

Jessica Simpson miała powody do świętowania. Jej audiobook został ogłoszony jednym z najlepszych w tym roku. Z tej okazji kobieta opublikowała post na Instagramie, w którym podziękowała firmie Apple za uznanie i uszanowanie jej historii. Poza tym, wyznała, że jest dyslektyczką. Ma problemy z czytaniem. Ogłosiła światu, że to był jej pierwszy raz, kiedy czytała na głos:

Fakt: mam dysleksję i po raz pierwszy czytałam na głos bez wahania. Zrobiłam to dla słuchacza. Zrobiłam to dla mojej rodziny. Zrobiłam to dla siebie - napisała pod zdjęciem.

Bardzo odważny krok ze strony Jessiki Simpson. Szanujemy zarówno za szczere opowiedzenie swojej historii, jak i wyznanie dotyczące dysleksji. 

Zobacz wideo Sylwia Madeńska komentuje wyrok Trybunału Konstytucyjnego ws aborcji [Plotkersi Ekstra]