Tomasz Komenda został ojcem. Teraz do sieci trafiło zdjęcie jego syna. Mama nie może oderwać od niego oczu

Tomasz Komenda i jego narzeczona Anna Walter zostali rodzicami. Na świat przyszedł ich syn Filip. Teraz do sieci trafiły jego zdjęcia.

Tomasz Komenda został ojcem. Jego narzeczona Anna Walter urodziła syna, a radosną nowiną podzielili się przyjaciele pary - bracia Collins. Teraz zdjęcie noworodka udostępniła klinika, w której syn Tomasza Komendy przyszedł na świat.

Tomasz Komenda z narzeczonąTomasz Komenda został ojcem! Jego narzeczona urodziła syna

Pierwsze zdjęcie syna Tomasza Komendy

Fotografia Filipa, syna Tomasza Komendy i Anny Walter została opublikowana na fanpage'u kliniki Medfemina - Centrum Zdrowia Kobiety. Na zdjęciu widzimy noworodka w objęciach szczęśliwej mamy, która nie może oderwać od niego wzroku.

To jedna z takich chwil, kiedy ze wzruszenia brakuje słów. Bo choć każdy rodzic czeka na swoje dziecko z równie wielką miłością, droga do tego szczęścia nie zawsze jest taka sama. Pani Ani oraz panu Tomaszowi Komendzie, któremu z przyczyn od niego niezależnych 18 lat przyszło czekać na ukochane dziecko, składamy najserdeczniejsze gratulacje z okazji narodzin synka! Mały Dżentelmen (na zdjęciu z mamą - Anią), który przyszedł na świat w szpitalu Medfemina, ma na imię Filip - czytamy w opisie zdjęcia.

Klinika ujawniła także, że Filip waży 3630 gramów i ma 56 cm wzrostu. Z opisu dowiadujemy się także, że poród został zrealizowany na zasadach pro bono, po tym jak o pomoc do kliniki zwróciła się Fundacja Braci Collins, w której Tomasz Komenda pracuje.

Dodatkowo do gratulacji dla młodych rodziców wszyscy tutaj trzymamy kciuki za to, aby walka o odszkodowanie zakończyła się pozytywnym dla pana Tomasza Komendy rozstrzygnięciem, zanim przyjdzie na świat kolejny potomek, którego serdecznie panu Tomaszowi życzymy - czytamy.

Plotek jeszcze raz gratuluje!