Joanna Przetakiewicz wspomina swoje pierwsze spotkanie z Rinke. Chciała go wyswatać ze swoją koleżanką

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens w najnowszym wywiadzie, którego udzielili magazynowi "VIVA!" opowiedzieli o początkach swojej znajomości. Wtedy nic nie wskazywało na to, że pomiędzy tą dwójką zaiskrzy.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens są parą od ponad dwóch lat. Mimo że początkowo ukrywali swoją relację przed światem, szybko zdecydowali się podzielić swoim szczęściem w mediach społecznościowych. Nie trzeba było długo czekać, aby okrzyknięto ich jedną z najgorętszych par rodzimego show-biznesu. Od tamtej pory regularnie opowiadają o wyjątkowym uczucie, które ich połączyło. Kilkanaście tygodni temu powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w malowniczej Grecji. Teraz przyszedł czas na wspólną sesję zdjęciową i oczywiście wywiad. Joanna Przetakiewicz wróciła wspomnieniami do pierwszego spotkania z mężem.

Joanna Przetakiewicz chciała wyswatać Rinke ze swoją koleżanką

Joanna Przetakiewicz po raz pierwszy spotkała męża prawie dziesięć lat temu, gdy organizowała pokaz La Manii. Szukała wówczas producenta, a Rinke wydawał się najlepszym kandydatem. Już wtedy wywarł na niej wielkie wrażenie, jednak nie było mowy o żadnym związku. Co ciekawe, Joanna planowała wyswatać przyszłego męża ze swoją koleżanką, która wówczas rozstała się z partnerem.

Spotkaliśmy się. Rinke zrobił na mnie doskonałe pierwsze wrażenie. Potęga tego momentu jest nie do przecenienia. Pamiętam, co bardzo zabawne, że chciałam wtedy wyswatać Rinke z moją koleżanką, która rozstała się z chłopakiem- wspomina Przetakiewicz na łamach "VIVY!".

Jak się już okazało, los miał zupełne inne plany na tę dwójkę.

ZOBACZ TEŻ: Joanna Przetakiewicz pokazała nagranie z wesela. Przyjaciółki łapią bukiet, a Kayah zadaje szyku w sukience z falbanami

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz pokazała niepublikowane wideo z wesela
Więcej o:
Copyright © Agora SA