Joanna Przetakiewicz pokazała nagranie z wesela. Przyjaciółki łapią bukiet, a Kayah zadaje szyku w sukience z falbanami

Joanna Przetakiewicz pokazała niepublikowany dotąd filmik ze swojego greckiego wesela.

Pod koniec września Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wzięli ślub po dwóch latach związku. Para ceremonię i przygotowania do niej zdecydowała się utrzymać w tajemnicy. Oboje zgodnie stwierdzili, że skoro ich najważniejszy dzień w życiu będzie miał charakter kameralny - na ślub zaproszono 38 osób - nie chcą dzielić tej chwili ze wścibskimi paparazzi i wolą kontrolować, jakie zdjęcia i szczegóły wesela trafią do mediów.

ZOBACZ TEŻ: Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens już po greckim weselu! Dominował błękit i biel. Kreacja gwiazdy nietypowa 

Jak sobie wymarzyli, tak się stało. O kulisach ślubu i greckiego wesela opowiedzieli w połowie października. W rozmowie zdradzili między innymi, że Rinke Rooyens chciał, żeby Joanna Przetakiewicz została jego żoną po zaledwie trzech miesiącach znajomości!

CZYTAJ TEŻ: Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens ujawnili nieznane szczegóły ze swojego wesela. Nawiązali też do Kayah 

Joanna Przetakiewicz pokazała niepublikowane wideo z wesela. Widać na nim, kto złapał bukiet panny młodej

Zobacz wideo

W poniedziałek na profilu Joanny na Instagramie pojawiło się niepublikowane nagranie z wesela, które opatrzyła podpisem nawiązującym do sytuacji w kraju i na świecie:

Cudowne wspomnienia! Będziemy nimi żyli jeszcze baaardzo długo! A jak się znowu spotkamy, to będzie dopiero radość! To było raptem kilka tygodni temu. Tak bardzo znowu się wszystko zmieniło. Dzięki Bogu zdążyliśmy i wszyscy są zdrowi! Na razie plany można odłożyć do szafy. Plany normalnej pracy, świąt, remontu, spotkań, wyjazdów. Trzeba uważać. A już naiwnie wyobrażałam sobie przebierane gwiazdkowe party, podobnie jak kilka lat temu. Chciałam, jak zawsze, przebrać się za królika. Pomarzyć zawsze można. I trzeba. Nikt nie lubi utraty kontroli nad własnym życiem, ale nie ma wyjścia. Cierpliwość to nie jest moja mocna strona, więc marzę i wspominam dalej. Zawsze działa! - czytamy.

Na nagraniu widzimy przyjaciółki Przetakiewicz, wszystkie ubrane na biało, które walczą o złapanie bukietu panny młodej. Wśród tych pięknych kobiet znalazła się też Kayah - była żona Rinke. Widać na filmiku, że nie brała udziału w zabawie z łapaniem bukietu, a dołączyła do grupy już po wyłonieniu zwyciężczyni tej tradycyjnej "konkurencji". Uwagę zwróciła jej suknia - biała z falbanami i wielkim pomponem na dekolcie. 

TU ZNAJDZIE SIĘ REKLAMA

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.