Joanna Przetakiewicz pokazała nagranie z wesela. Przyjaciółki łapią bukiet, a Kayah zadaje szyku w sukience z falbanami

Joanna Przetakiewicz pokazała niepublikowany dotąd filmik ze swojego greckiego wesela.

Pod koniec września Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wzięli ślub po dwóch latach związku. Para ceremonię i przygotowania do niej zdecydowała się utrzymać w tajemnicy. Oboje zgodnie stwierdzili, że skoro ich najważniejszy dzień w życiu będzie miał charakter kameralny - na ślub zaproszono 38 osób - nie chcą dzielić tej chwili ze wścibskimi paparazzi i wolą kontrolować, jakie zdjęcia i szczegóły wesela trafią do mediów.

ZOBACZ TEŻ: Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens już po greckim weselu! Dominował błękit i biel. Kreacja gwiazdy nietypowa 

Jak sobie wymarzyli, tak się stało. O kulisach ślubu i greckiego wesela opowiedzieli w połowie października. W rozmowie zdradzili między innymi, że Rinke Rooyens chciał, żeby Joanna Przetakiewicz została jego żoną po zaledwie trzech miesiącach znajomości!

Dawid Woliński, Joanna Przeatkiewicz, Rinke RooyensDawid Woliński niefortunnie przerobił zdjęcie ze ślubu Przetakiewicz

CZYTAJ TEŻ: Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens ujawnili nieznane szczegóły ze swojego wesela. Nawiązali też do Kayah 

Joanna Przetakiewicz pokazała niepublikowane wideo z wesela. Widać na nim, kto złapał bukiet panny młodej

Zobacz wideo

W poniedziałek na profilu Joanny na Instagramie pojawiło się niepublikowane nagranie z wesela, które opatrzyła podpisem nawiązującym do sytuacji w kraju i na świecie:

Cudowne wspomnienia! Będziemy nimi żyli jeszcze baaardzo długo! A jak się znowu spotkamy, to będzie dopiero radość! To było raptem kilka tygodni temu. Tak bardzo znowu się wszystko zmieniło. Dzięki Bogu zdążyliśmy i wszyscy są zdrowi! Na razie plany można odłożyć do szafy. Plany normalnej pracy, świąt, remontu, spotkań, wyjazdów. Trzeba uważać. A już naiwnie wyobrażałam sobie przebierane gwiazdkowe party, podobnie jak kilka lat temu. Chciałam, jak zawsze, przebrać się za królika. Pomarzyć zawsze można. I trzeba. Nikt nie lubi utraty kontroli nad własnym życiem, ale nie ma wyjścia. Cierpliwość to nie jest moja mocna strona, więc marzę i wspominam dalej. Zawsze działa! - czytamy.

Joanna Przetakiewicz i Rinke RooyensJoanna Przetakiewicz pochwaliła się filmikiem ze ślubu

Na nagraniu widzimy przyjaciółki Przetakiewicz, wszystkie ubrane na biało, które walczą o złapanie bukietu panny młodej. Wśród tych pięknych kobiet znalazła się też Kayah - była żona Rinke. Widać na filmiku, że nie brała udziału w zabawie z łapaniem bukietu, a dołączyła do grupy już po wyłonieniu zwyciężczyni tej tradycyjnej "konkurencji". Uwagę zwróciła jej suknia - biała z falbanami i wielkim pomponem na dekolcie. 

TU ZNAJDZIE SIĘ REKLAMA