AMA 2020. Jennifer Lopez królowała nie tylko na scenie. Na ściance nie miała konkurencji. Choć Dua Lipa też wyglądała świetnie!

American Music Awards 2020 za nami. W tym roku artyści musieli dostosować się do obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa. Największą furorę na ściance bez wątpienia zrobiła Jennifer Lopez. Kto jeszcze pojawił się na gali?

Tegoroczna gala American Music Awards przebiegła w cieniu pandemii. Organizatorzy zastosowali liczne środki ostrożności, zatwierdzone przez Departament Zdrowia Publicznego Los Angeles. Maseczki były obowiązkowe dla wszystkich osób, które tego wieczoru nie występowały na scenie, a każdy przed wejściem do Microsoft Theatre w Los Angeles przechodził testy na obecność koronawirusa.

AMA 2020. Jennifer Lopez zadała szyku na ściance. Dua Lipa postawiła na białą mini

Stęsknione za czerwonym dywanem gwiazdy chętnie pozowały do zdjęć. Ogromne wrażenie zrobiła Jennifer Lopez, która na tę okazję wybrała cekinowy komplet z lejącym się kołnierzem i spódnicą z ogromnym wzięciem. Piosenkarka na scenie zaprezentowała się w obcisłym półprześwitującym body. Lopez była niewątpliwą gwiazdą wieczoru i zdecydowała się na fryzurę z efektem mokrych włosów.

Jennifer Lopez na AMA 2020Jennifer Lopez na AMA 2020 East News/ABC/Shutterstock

Kroku dotrzymywała jej 25-letnia Dua Lipa, która pojawiła się na ściance w przylegającej do ciała i wykończoną falbaną sukience mini zdobioną kolorowymi ornamentacjami. Szyku zadała także Cara Delevingne. 28-letnia modelka chętnie pozowała fotografom w swoim połyskującym garniturze, eksponującym jej idealną sylwetkę.

Zobacz wideo Jennifer Lopez pokazała, jak wyglądało jej przyjęcie zaręczynowe

Na gali pojawili się także Justin Bieber i Shawn Mendes, a widzom wieczór umiliła również Katy Perry, która zaśpiewała piosenkę w duecie z Dariusem Ruckerem. Był to pierwszy publiczny występ gwiazdy od narodzin jej córki w sierpniu 2020 roku. Niewielką sensację wzbudził The Weeknd, który na imprezie pojawił się... w bandażach na głowie i twarzy. Nietypowa charakteryzacja muzyka miała przestrzegać przed jazdą samochodem pod wpływem alkoholu.

The Weeknd na gali AMA 2020The Weeknd na gali AMA 2020 East News/ABC/Shutterstock

Gala odbyła się bez niespodzianek. Artystą roku została Taylor Swift, a do Duy Lipy powędrowała statuetka za najlepszą piosenkę pop - "Don't Start Now". Najlepszą kobiecą artystką w kategorii rap/hip-hop została Nicki Minaj, która pokonała Cardi B i Megan Thee Stallion.

Wiele gwiazd ze względów bezpieczeństwa nie pojawiło się na gali. Zobaczcie w naszej galerii, jak prezentowali się artyści podczas AMA 2020.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.