Michał Wiśniewski opublikował zdjęcie rodziców. Internauci nie mają wątpliwości do kogo podobny jest muzyk

Michał Wiśniewski opublikował zdjęcie ze ślubu swoich rodziców. Okazuje się, że nie zrobił tego bez powodu.

Michał Wiśniewski zasłynął na polskiej scenie już w latach 90., jako lider zespołu Ich Troje. W tamtych czasach kariera artysty rozwijała się naprawdę prężnie. Artysta miał nawet własne reality show - "Jestem, jaki jestem", w którym pokazywał codzienne życie. Wiśniewski nigdy nie ukrywał, że w jego rodzinie nie działo się najlepiej. W domu mężczyzny od wczesnego dzieciństwa gościł alkohol, a gdy miał zaledwie 13 lat, jego tata popełnił samobójstwo. Muzyk często wspominał o tym, że wychował się w domu dziecka i pod opieką rodzin zastępczych. Nadzieję na normalny dom dała mu tylko ciocia. Niedawno pokazał ją na Instagramie podczas świętowania 96. urodzin kobiety.

Michał Wiśniewski i Sławomir ŚwierzyńskiWiśniewski do Bayer Full: Pacjent jak słyszy waszą muzykę, może tylko wstać ją wyłączyć

Michał Wiśniewski pokazał ślubne zdjęcie rodziców

Michał Wiśniewski już jako dorosły mężczyzna dał szansę matce i postanowił naprawić ich relację. Od tamtej pory między nim, a jego mamą Grażyną jest znacznie lepiej. Artysta pochwalił się na swoim profilu na Facebooku zdjęciem ukazującym jego rodziców podczas podpisywania dokumentów w dniu ślubu. Poinformował również o tym, że wszystko miało miejsce w 1971 roku. On urodził się rok później. 

Łódź, luty 1971. Okazało się, że jestem ślubnym dzieckiem, yeah! Wielka miłość do grobowej deski, ale jakim kosztem... O tym już niedługo w książce mamy "Dziewczynka z kieliszkami". Bardzo trudna i przykra lektura, ale za to wiele tłumaczy.

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy fanów, którzy porównywali Michała do jego rodziców. Znaczna większość odnalazła podobieństwo w ojcu artysty.

Michał, to twoi rodzice? To jesteś klonem taty!
Piękna mama. Michał jesteś bardzo podobny do taty.
Mega jesteś podobny do taty, Michał. Książka na pewno będzie warta uwagi - pisali obserwujący pod zdjęciem.

Michał WiśniewskiMichał Wiśniewski szykuje pokoik dziecka. "Ostatni raz skre?całem mebelki ponad 18 lat temu"

Mama Michała Wiśniewskiego wydaje książkę

Z opisu pod zdjęciem Wiśniewskiego wynika, że jego mama Grażyna planuje wydać książkę dotyczącą ich wspólnej przeszłości. "Dziewczynka z kieliszkami" ma być emocjonująca i trudna, ale jednocześnie wyjaśniać wszystkie zawiłości i problemy, z jakimi zmagała się rodzina Wiśniewskich. 

Zobacz wideo